fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Predstav si, že sa nájdeš na krabičke od cigariet a si reklamou na smrť. Toto sa stalo 53-ročnému Pavlovi

Máte tip? napíšte nám mailom

Cigaretové krabičky boli donedávna plné výstražných nápisov typu: Fajčenie spôsobuje impotenciu. Fajčenie spôsobuje rakovinu pľúc, a podobne. Nedávno k ním pribudli aj nepríjemné fotografie, na ktorých sú ľudia, ktorým fajčenie spôsobilo vážne zdravotné problémy.

Pavel Vrána sa jedného dňa nestačil čudovať. Na jednej z krabičiek uvidel sám seba s nápisom: Fajčenie spôsobuje mŕtvicu a zdravotné postihnutie. Od tej doby, čo sa objavil na cigaretách, mu začali jeho známi vyvolávať, pretože sa zľakli, že je naozaj pripútaný na lôžko a dostal mŕtvicu.

Podľa jeho vlastných slov však fotografia pochádza z roku 2004, kedy pri montáži strechy na čerpacej stanici spadol z niekoľko metrovej výšky priamo na betón. Kvôli tomu musel v nemocnici stráviť pár mesiacov. Prasknutú lebku sa lekárom podarilo zachrániť, no Pavel si nie je vedomý toho, aby ho niekto fotil s hadičkami na hlave. Predpokladá, že fotografia vznikla v nemocnici v Českých Budejoviciach.

Prípad sa stále vyšetruje a zatiaľ nie je známe, či si Pavel bude nárokovať odškodné, alebo podá nejakú žalobu. Jeho hnev je však opodstatnený. Veď asi nikto by nechcel robiť reklamu na smrť pokiaľ žije. O ďalšom priebehu vyšetrovania vás budeme informovať

Prečítajte si tiež:
Toto je TOP 10 najbohatších youtuberov Čiech a Slovenska. Koľko zarába taký GoGo?

FOTO: M. Přibyl, D. Malík

3031059_

3031062_

3031064_

FOTO: M. Přibyl, D. Malík

Zdroj: blesk.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií