fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prezidentka chráni Matoviča a Hegera, podľa Fica chce na referende čo najmenej ľudí (video)

Keby v sobotu 29. októbra spolu s komunálnymi voľbami prebiehalo aj referendum, podľa Roberta Fica by bolo úspešné.

Máte tip? napíšte nám mailom

26.10.2022 (Webnoviny.sk) – Predseda strany Smer – sociálna demokracia (Smer-SD) Robert Fico si je istý, že keby v sobotu 29. októbra spolu s komunálnymi voľbami prebiehalo aj referendum k predčasným voľbám, bolo by úspešné.

„Pani prezidentka prvé referendum zmarila, toto druhé nemohla zmariť, ale zabránila, aby bolo v čase volieb, čo by v konečnom dôsledku ušetrilo peniaze aj čas,” podotkol Fico na tlačovej besede. Predseda strany rovnako tvrdí, že prezidentka chráni Matoviča a Hegera (OĽaNO), a preto bolo potrebné referendum v čase volieb presunúť a vyzval prezidentku, aby si spytovala svedomie.

Prezidentka si môže vybrať ľubovoľný deň v rámci najbližších 90 dní a predseda strany Smer-SD si je istý, že sa bude snažiť, aby to bol deň, keď príde čo najmenej ľudí. „V konečnom dôsledku je na ľuďoch, aby sa rozhodli, či chcú predčasné parlamentné voľby,” uzavrel.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Menšinová vláda Eduarda Hegera, Minister financií SR, Predseda strany Smer-SD, Premiér Slovenskej republiky, Prezident Slovenskej republiky, Referendum o predčasných voľbách
Zdroj: Webnoviny.sk – Prezidentka chráni Matoviča a Hegera, podľa Fica chce na referende čo najmenej ľudí (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Kamenický vraj má na rozdiel od Matoviča svätožiaru nad hlavou, napriek tomu však očakáva útoky na členov Smeru
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií