Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Príbeh o prvom sexuálnom zážitku Dona_krtka!

Blog je bez redakčnej korekcie.

EXEKÚCIA

Príbehy o prvom sexuálnom zážitku bývajú vždy ako zo zlého filmu. Môj mi prišiel ako z komédie. Postavme scénu. Chlapec- 80 kilogramov, nagélované vlasy s gélom za 60 centov z DMka, oblečenie z výpredaja v Tescu, spotené tenisky a pazuchy. Toto bola krajšia časť príbehu. Prichádza princezná. Naša prvá. Naša vyvolená. Krátke mastné hnedé vlasy, lupín viac ako vojakov terakotovej armády a tepelná izolácia vo vybavení Medveď yogi. Tá kurva vážila 100 kilogramov. Dobrú chuť. Bije mi srdce, neviem, či zo stresu, alebo z toho, že som deň predtym prvýkrát pil trochu viac alkoholu ako dovoľuje zákon.

Kráčam a uvedomujem si , akú obrovsku chybu robím. Som najebaný. Sucho v ústach zaručuje príjemný vánok smetného koša, zatiaľ čo La Tortura na mňa už netrpezlivo vyčkáva na moste pri poliklinike. Aby mi nestačilo kráčam hore schodmi a zrazu ju vidím.

Pozorujem ju zhora dole a prirovnal by som to k odomykaniu mapy v Age Of Enpires. mám chut sa otočiť na opätku. Jej telo pripomínalo jabloň. Tlstý kmeň a v hube nejaká zelina. Tá svina sa nehanbila dopĺňať špeka v priamom prenose. Aj tak jej smrdelo z huby.

Prichádzam k nej a objíma ma. Ruky sa mi zabárajú do jej stukovatelej riti a citim, že cez taký peceň by sa sralo jedna báseň. Opýtal som sa jej, či radšej nechce ísť na vyšetrenie štítnej žľazy , že to má blízko na polikliniku. Zlomový moment. Hovorí, že ide domov, ale posledné zostatky skurveneho etanolu v mojej krvi ju zastavili a nechali sa unášať na vlne cunami.

Prechádzali sme sa po meste, hanbil som sa ako pes. Vyzerali sme ako matka a syn. Tehotná matka a syn. Keď sa mi pošťastilo započul som aj príjemné ločkanie jej ritných pólov. Hudobný zážitok do piče. Ona jediná dokázala stimulovať každý jeden z mojich zmyslov. Také pálenie v očiach som naposledy citil keď mi bratranec vypichol s anténou z lega oko. Navrhol som v poslednej mizérii bar. Dal by som si vyrovnávacie pivo a možno by opeknela. Kurva do piče. Každý jeden pojebaný bar v Meste sa otvára najskôr o tretej. Stále sa ku mne približovala a jej gravitačne pole ma pomaly pohlcovalo.

Vôňa spotenej pazuchy útočila na moje nosné čidlá ako vyjebaná Žumpa. Bolo docela teplo, bol máj tak som navrhol posed, nech si nachvíľu moje uši oddýchnu od symfónie upachtenej rici. Miesto? Oproti exetútorskému úradu.

Neisto si sadám a vidim ako sa na mňa pozerá viacero mestských kamier. Osudová chyba. Medvedica mi dala pocítiť váhu implózie galaxie na mojom kolene. Prisahám piču ked nevážila sto kíl tak nech Sa mi rozleptá predkožka. Neskutočná váha, v tej chvíli som mal prvýkrát ženu tak blízko seba. Odkrvila sa mi noha a skoro som ochrnul do piče. Potom mi začala rozprávať kokotiny o jej bývalom frajerovi a stále sa na mňa pozerala. Ja som to nedokázal. Bola ako medúza, akurát mi z nej neskamemela hlava ale kokot.

Ako sa hovorí lepšie ako s motykou po vajci. Pičovina. Keby som vedel, čo nasleduje, dám sa vykasrovať. Bohužiaľ, asi zacítila ako sa jej stehno v aspiku zavlnilo v rytme prvotnej skutočnej erekcie neskúseného chlapca, a využila toho. Vrazila mi jej zošuverený jazyk do huby. A bolo to. Neviem to opísať. Predstavte si ako veľmi horká je káva bez cukru a bez mlieka. Tento skurvený tuleň chutil horšie ako vyjebané červivé hovno. (Hovno je aspoň aromatické).

Lízala mi ústa akoby mi robila dentálnu hygienu a razom som oľutoval že som tej kurve nekúpil žuvačky. 21. Storočie a niektorí ludia si stale nedokážu umyť zuby. Chytala ma za krk a mal som zimomriavky, chcel som sa pustiť ale držala ma ako reťaz. Postaviť som sa nemohol, asi by mi vyjebalo kĺby z kolena. Začal som jej radšej rozprávať kokotiny o tom ako musim ist domov, že máme obed. Ona mi však odoslala do ucha odpoved zlým spôsobom. Skurvené ušné tornádo. Spravila mi vyjebanú otolinolarintologickú prehliadku.

Vyšmykla mi ucho s jej zvrasneným jazykom ako skatepark. Postavil sa mi. Živočíšne pudy sa nedajú potlačiť. Bola to najnechutnejšia vec akú som kedy zažil. Jej tlsté prsty pripomínajúce rybie prsty sa zošmykli na moje nohavice a začala ma pohonkávať. Euforicky pocit.radsej som zatvoril oči, kedže v realite ma žiadna krása nečakala. Pootvoril som prave oko a zbadal som diverzifikáciu v praxi. Ten skurvený obelix mal medzierku medzi zubami širokú jak priesmyk v Termopylách. Akurát tam nebolo tristo Sparťanov ale 300 miliónov bakterií z toho kolko cicín už fajčila. Nájdite mi toho vyjebanca čo povedal že z fajčenia sa chudne. Môže mi zaplatiť výcuc vody z kolena do PIČI. Príbeh sa nekončí.

Sotila ma a zúfalo som si ľahol na lavičku. Ona na mojom pipíkovi. Dáva si dole tričko. Vidim dve spuchnuté parené buchty v o tri čísla menšej podprsenke. Pýta sa ma či ich chcem vidiet a ja zaslepený testosteronom prikyvujem hlavou. Bradavky jak moravské koláčiky s lekvárom od babky teda moc na spapanie neboli. Neviem či mi viac nepripomínala gurmánske menü v reštaurácii než ženu. Zlomový bod. Rozopína si nohavice a berie mi ruku. Moje prsty sa brodia proti svojej vôli cez savanu v jej osraných tangáčoch. Citim teplo, mozog hovorí že je to ta najnechutnejšia vec akú som kedy držal, kokot kričí, že som doma. Pokračujem ako z porna, hore dole, nič sa nedeje. Vraj je rozťahaná.

To som si myslel že keď sa mi tam vošla cela dlaň to nie je nič špeciálne. Vytahujem svoju ruku a napína ma. Z tej kurvy vytieklo pól litra gaštanového paté. Zhrozený svojim osudom utekám na pár krokov k tráve a utieram si ruku do stebiel matky prírody. Pýta sa ma, či to nemám rád, dáva si ruku medzi nohy a následne si ju oblizuje. Vyjebaná nočná mora. Piča je slabé slovo. Toto bola pičisko. Pičáren. Boh ma ochraňuj. Duša volá o pomoc a dočkala sa. Krakatoe išiel o päť minút autobus. Pýta sa ma či s ňou nejdem, odmietol som. Hrdina. Utekala. Tlstá oblina sa zapotila pri behu a ja som sa dobre zabavil. S nepokojom v dusi a rozkroku sa poberám domov s presvedčením, že dievcata už nechcem nikdy ani vidiet. To som ešte netušil, že sa zo mna stane fajnšmekr.

AUTOR:  Don_krtko

Odporučte príbeh priateľom!

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií