fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Odídete z bytu a myslíte si, že vaši štvornohí miláčikovia lenošia? Táto animovaná komédia vás vyvedie z omylu!

Máte tip? napíšte nám mailom

Do kín prichádza perfektná komédia! Všetci, ktorí máte doma štvornohých miláčikov, neváhajte ani sekundu a šup na ňu do kina. Nová americká animovaná komédia Tajný život maznáčikov vás dostane svojou vtipnosťou do kolien.

Roztomilý Max je najšťastnejší pes v New Yorku. Vďačí za to hlavne svojej majiteľke, ktorá sa oňho stará s veľkou láskou. Všetko je ideálne až dovtedy, keď si jeho pani privedie do bytu ďalšieho psíka s menom Baron. Max sa cíti odstrčený a snaží sa svojho konkurenta vylúčiť z hry.

Bojí sa, že ničím nerušený vzťah medzi ním a jeho majiteľkou môže byť narušený. Avšak, títo dvaja budú jedného dňa unesení a nemajú inú možnosť, ako sa skamarátiť. Max sa však môže spoľahnúť aj na svojich kamarátov, ktorí ich pôjdu hľadať. Drahí priatelia, čaká na nás nezabudnuteľná animovaná komédia!

Slovenská kinopremiéra je naplánovaná na 11. 8. 2016.

Celá komédia vyzerá veľmi vtipne, čo nám potvrdí aj tento trailer.

Zdroj: youtube.com/totalfilm.cz

Foto: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií