Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Blue Beam – Šialený projekt na ovládnutie ľudstva?

Blue Beam – Modrý Lúč

O čo teda ide? Ide vraj o dokonalú technológiu zameranú k vytváraniu rozmerných audio-vizuálnych obrazov, s cieľom zviesť ľudí, a ovládnuť ich. Možno to znie ako sci-fi, ale vraj sa na tomto skutočne pracuje. Práve mnohé zjavenia má mať na svedomí tento šialený projekt Blue Beam pod rukami USA a NASA. Tieto zjavenia sprevádzali rôzne iné javy, ako zvýšenie seizmickej aktivity v okruhu 500 km (utíchla až po niekoľkých mesiacoch), ďalej je to praskot, vibrácie, divné svetlá alebo podivné farebné obrazy Slnka.

Až v 90, rokoch minulého storočia niekoľko vedcov z NASA, informovalo o existencii tajného projektu NASA Blue Beam, ktorý mal slúžiť ako podpora vytvorenia „Nového Svetového Poriadku“ („New World Order“) vedeného falošným prorokom Maytreiom. Maytreia, údajne vydávajúci sa za druhú inkarnáciu Krista, mal vytvoriť a ovládnuť toto nové náboženstvo, ktoré malo poslúžiť k zámerom tajnej svetovej vlády k ovládnutiu celej Zeme.

Maytreia bol naposledy videný v Nairobi, Kenya v roku 1988

Podľa Davida Openheimera, bývalého spolupracovníka NASA, je skutočným cieľom Blue Beam projektu simulácia „druhého príchodu Krista pod menom Maytreia“. Od projektu sa očakávalo, že strhne pozornosť veľkého množstva ľudí, bude schopný ich priviesť do náboženského vytrhnutia a odvedie ich vnímanie do snovej zeme, takže sa zmenia v ľahko ovládateľné stádo.

Projekt predstiera, že dochádza k napĺňaniu starých proroctiev z pred 2000 rokov. V skratke ide o to, že obloha má byť veľkou obrazovkou na ktorej majú byť premietané holografické obrazy a vytvárať súvislé deje, pomocou projekcie laserových lúčov v priestorovom usporiadaní, vyžarovaných z laserových vysielačov umiestnených na družiciach a medzihviezdnych lodiach. Má to byť formou animovaných holografických obrazov premietaných do štyroch častí planetárnej oblohy, v jazyku príslušného regiónu.

Projekt je vraj testovaný v odľahlej púštnej oblasti Sahary, kde boli videné holografické projekcie Krista a ženy pripomínajúcu jeho matku Máriu. Nakoniec rôzne obrazy Krista, Mohammeda, Buddhu, Krishny a pod. budú postupne splývať do jedného obrazu „správneho boha“. Tento „jediný boh“, bude v skutočnosti v pozícii „antikrista“.

Ale než k tomu dôjde musia byť splnené tieto štyri etapy:
– zmanipulovanie objavov v archeológií dokazujúce milosť náboženstiev
– fenomenálna kosmická show s holografickými obrazmi a zvukmy v 3D
(falošný boh bude premietaný a hovoriť všade a svete)
– obojsmerné telepaticko-elektronické spojenie pomocou frekvencií ELF, VLF, LF pôsobiacich na centrá ľudí v mozgu
– ďalšia kozmická show neobvyklých udalostí

Ostáva nám len zamyslieť sa či ide o fikciu alebo nie, každopádne sa NASA ako vždy nudí a hrajú sa s čím nemajú.

zdroje: blogspot.com, diariodoestadoms.com.br, youtube.combeforeitsnews.com

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií