fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prezri si svoje prsty: Prstenník a malíček a zisti, aká si osobnosť

Máte tip? napíšte nám mailom

I tvoje prsty dokážu veľa povedať o tom, aká je tvoja osobnosť. Čo o tebe prezradí tvoj prstenník a malíček?

Dnes sme si pre teba pripravili vcelku zaujímavý “test” osobnosti. Stačí si pri ňom dobre obzrieť svoje prsty a na základe nich zistiť, aká si v skutočnosti osobnosť. Skús si ho a napíš nám, ako na teba sedí táto charakteristika. Najprv si však musíš porovnať prsty s vyobrazením na obrázku.

 

146329

Typ A

Si silný a chladný človek, ktorý svoje emócie nezvykne dávať najavo, ak si však niekto získa tvoju dôveru, uvoľníš sa a dokážeš o svojich citoch a emóciách hovoriť. Keďže ale pôsobíš chladne, mnoho ľudí sa ti vyhýba a nemá záujem byť v tvojej blízkosti. Si skôr melancholik, často mávaš zlú náladu a tiež máš sklony k depresii. Čo sa ale týka zodpovednosti, v tej vynikáš a každú úlohu, ktorú dostaneš, svedomito splníš. Taktiež si dobrý klamár a odpúšťanie nie je tvojou silnou stránkou.

 

Typ B

Si človek, ktorý sníva o skutočnej a veľkej láske na celý život a taktiež o pochopení a porozumení. Pre človeka, ktorého miluješ si ochotný spraviť čokoľvek a vždy robíš to, čo považuješ za správne. Si veľmi citlivý, no navonok chceš pôsobiť nebojácno a silne. Tvojim najväčším strachom je, že nenájdeš lásku a nebudeš mať priateľov.

Prečítajte si tiež:
Ak sa niekto trafí cez celú triedu do koša, spravíte test! Povedal profesor, a jeho výzvu prijal ON! Ako to dopadlo?

 

Typ C

Si energický človek a všetko vždy musí byť podľa teba, no pokiaľ zistíš, že si spravil chybu, dokážeš to priznať a napraviť ju. Tvoje srdce je láskavé a odpúšťanie ti nerobí problém. Svoje emócie však často predstieraš a problémy schovávaš. Neznášaš výzvy a súťaženie.

 

Zdroj: jenprozeny.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií