fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Reforma koaličných rád nie je potrebná, reagoval Krajniak na premiérove veľké plány

Koalícia vie podľa ministra práce fungovať a dosahovať dohody v akomkoľvek formáte.

Máte tip? napíšte nám mailom

3.7.2022 (Webnoviny.sk) – Premiérom Eduardom Hegerom avizovaná reforma fungovania koaličných rád nie je potrebná. V diskusnej relácii O 5 minút 12 RTVS to povedal minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak (Sme rodina). Doplnil, že koalícia vie fungovať a dosahovať dohody v akomkoľvek koaličnom formáte.

„Ak si myslí premiér, že to (reforma, pozn. SITA) pomôže, my to budeme rešpektovať,” uviedol Krajniak. Zároveň však povedal, že to, že momentálne nie sú „klasické” koaličné rady, mu nechýba.

„Pretože vždy, keď chcem niečo presadiť, nielenže si obídem všetkých koaličných partnerov alebo kolegov vo vláde, ale vždy robím aj to, že sa bavím s opozíciou,” dodal Krajniak.

Viac k témam: Koalícia, Koaličná kríza, Koaličná rada, Reforma
Zdroj: Webnoviny.sk – Reforma koaličných rád nie je potrebná, reagoval Krajniak na premiérove veľké plány © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií