fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Remišová vyzvala poslancov, aby sa zobudili a nebrali občanov Slovenska ako rukojemníkov

Predsedníčka strany Za ľudí to napísala na sociálnej sieti po tom, čo sa nepodarilo otvoriť schôdzu NR SR ani na druhýkrát.

Máte tip? napíšte nám mailom

14.9.2022 (Webnoviny.sk) – Predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová vyzýva poslancov Národnej rady, aby sa správali zodpovedne a nebrali občanov za rukojemníkov. Stredajšiu riadnu 72. schôdzu parlamentu sa totižto nepodarilo otvoriť ani na druhýkrát.

Niektorí sa rozhodli nepracovať

Remišová prízvukuje, že volení zástupcovia ľudu majú kráľovský plat a skladali sľub, že budú pracovať len a len v záujme občanov Slovenskej republiky.

„Akým záujmom slovenských občanov je, že sa nebudú prijímať zákony na pomoc ľuďom len preto, že sa niektorí poslanci rozhodli politikárčiť a robiť obštrukcie, čiže nepracovať?“ pýta sa Remišová. Zároveň poukázala na to, že menšinovú vládu má aj francúzsky prezident, kde to riadne funguje a prijímajú sa zákony.

Treba spojiť sily a pomáhať

Remišová vyzýva poslancov, aby sa zobudili. „Za našimi hranicami zúri vojna, je tu globálna inflácia, s ktorou sa trápia všetky vyspelé krajiny sveta, čaká nás celoeurópska energetická kríza, aká tu nebola od vzniku Európskej únie a vy idete robiť obštrukcie,” adresovala poslancom. V dnešných časoch podľa nej musia všetci politici spojiť sily a pomáhať ľuďom prežiť krízu.

Prečítajte si tiež:
Strana Team Bratislava minula na kampaň viac ako 160-tisíc eur, Vallo žiada Bratislavčanov o finančnú podporu

Viac k témam: energetická kríza, Inflácia, Rokovanie NR SR, rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: Webnoviny.sk – Remišová vyzvala poslancov, aby sa zobudili a nebrali občanov Slovenska ako rukojemníkov © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií