fbpx
Dráma v Ríme: Turistky sa pobili pri známej fontáne. Spravili tak z poriadne bizarného dôvodu

Dráma v Ríme: Turistky sa pobili pri známej fontáne. Spravili tak z poriadne bizarného dôvodu

Turistky sa pri známej kultúrnej pamiatke postarali o poriadny rozruch.

Medzi najväčšie dominanty a turistické lákadlá Ríma rozhodne patrí aj známa Fontána di Trevi. Preto turisti z celého sveta túžia po zábere pri tejto pamiatke. Výnimkou neboli ani dve neprispôsobivé turistky, ktoré túžili po selfie pri tejto rímskej architektonickej ikone.

Dve ženy, 19-ročná Holanďanka a 44-ročná Američanka, chceli selfie na rovnakom mieste, čo bolo príčinou slovnej roztržky a neskôr bitky. Keď si fyzickú potýčku žien všimli ich rodinní príslušníci, neváhali a pribehli im na pomoc, pričom vo finále sa jej zúčastnilo až osem ľudí.

Dvaja policajti, ktorí boli na mieste ako prví, museli privolať posily, aby rozvášnených bitkárov a bitkárky rozdelili. Nikto neutrpel vážne zranenia, iba selfie chtivé ženy mali zopár modrín. Obe turistky sú však obvinené z výtržnosti a zrejme dostanú mastnú pokutu.

 

 

 

Foto: https://en.wikipedia.org/wiki/File:Trevi_Fountain,_Rome,_Italy_2_-_May_2007.jpg

Zdroj: https://www.theguardian.com/world/2018/aug/10/selfish-selfie-takers-spark-trevi-fountain-fisticuffs?CMP=fb_gu

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Už len pri pohľade na tieto fotografie vám príde nevoľno. Toto je 14 extrémnych selfie, z ktorých behá mráz po chrbte
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.