fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dráma v Ríme: Turistky sa pobili pri známej fontáne. Spravili tak z poriadne bizarného dôvodu

Máte tip? napíšte nám mailom

Turistky sa pri známej kultúrnej pamiatke postarali o poriadny rozruch.

Medzi najväčšie dominanty a turistické lákadlá Ríma rozhodne patrí aj známa Fontána di Trevi. Preto turisti z celého sveta túžia po zábere pri tejto pamiatke. Výnimkou neboli ani dve neprispôsobivé turistky, ktoré túžili po selfie pri tejto rímskej architektonickej ikone.

Dve ženy, 19-ročná Holanďanka a 44-ročná Američanka, chceli selfie na rovnakom mieste, čo bolo príčinou slovnej roztržky a neskôr bitky. Keď si fyzickú potýčku žien všimli ich rodinní príslušníci, neváhali a pribehli im na pomoc, pričom vo finále sa jej zúčastnilo až osem ľudí.

Dvaja policajti, ktorí boli na mieste ako prví, museli privolať posily, aby rozvášnených bitkárov a bitkárky rozdelili. Nikto neutrpel vážne zranenia, iba selfie chtivé ženy mali zopár modrín. Obe turistky sú však obvinené z výtržnosti a zrejme dostanú mastnú pokutu.

 

 

 

Foto: https://en.wikipedia.org/wiki/File:Trevi_Fountain,_Rome,_Italy_2_-_May_2007.jpg

Zdroj: https://www.theguardian.com/world/2018/aug/10/selfish-selfie-takers-spark-trevi-fountain-fisticuffs?CMP=fb_gu

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií