fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rusko vedie podľa Zelenského „vyhladzovaciu vojnu“ a dokazujú to ciele, na ktoré útočí (video)

Prezident vo svojom nočnom prejave uviedol, že ruské ostreľovanie zasiahlo sklady potravín, obilia a hnojív a obytné štvrte v Charkove, Donbase a ďalších regiónoch.

Máte tip? napíšte nám mailom

2.5.2022 (Webnoviny.sk) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj obvinil Moskvu z vedenia „vyhladzovacej vojny“. Argumentoval nedeľňajšími útokmi na nevojenské ciele.

Viac o téme: Rusko-ukrajinský konflikt

Zelenskyj vo svojom nočnom prejave uviedol, že ruské ostreľovanie zasiahlo sklady potravín, obilia a hnojív a obytné štvrte v Charkove, Donbase a ďalších regiónoch.

„Ciele, ktoré si vyberajú, opäť dokazujú, že vojna proti Ukrajine je pre ruskú armádu vyhladzovacia vojna,“ povedal.

Povedal, že Rusko zo škôd nič nezíska, ale bude sa ďalej izolovať od zvyšku sveta. „Aký by mohol byť strategický úspech Ruska v tejto vojne? Úprimne, neviem,“ dodal Zelenskyj.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt, vojenská invázia
Zdroj: Webnoviny.sk – Rusko vedie podľa Zelenského „vyhladzovaciu vojnu“ a dokazujú to ciele, na ktoré útočí (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií