fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rusko vylúčilo použitie jadrových zbraní na Ukrajine, pre dosiahnutie cieľov „špeciálnej operácie“ vraj nie sú vhodné

Viacerí experti však upozorňujú, že pre zlyhania ruskej armády by sa Putin mohol uchýliť k nejakej forme jadrového úderu.

Máte tip? napíšte nám mailom

6.5.2022 (Webnoviny.sk) – Rusko podľa Kremľa na Ukrajine nepoužije jadrové zbrane. Hovorca ruského ministerstva zahraničných vecí Alexej Zajcev novinárom povedal, že použitie jadrových zbraní zo strany Ruska nie je vhodné pre špeciálnu vojenskú operáciu na Ukrajine. Informuje o tom portál news.sky.com.

Viac o téme: Rusko-ukrajinský konflikt

Viacerí experti upozorňujú, že ťažkosti Ruska pri prekonávaní vytrvalého ukrajinského odporu a v dosahovaní zreteľných vojenských úspechov by mohli viesť k tomu, že Vladimir Putin sa uchýli k nejakej forme jadrového úderu.

Viac k témam: Jadrové zbrane, rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: Webnoviny.sk – Rusko vylúčilo použitie jadrových zbraní na Ukrajine, pre dosiahnutie cieľov „špeciálnej operácie“ vraj nie sú vhodné © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií