fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Sagan, Hamšík, Cibulková, Hossa, Moravcová, Zuzulová a Proxík v jednom videu! O aký projekt ide?

Máte tip? napíšte nám mailom

Najväčšie športové hviezdy vedú deti k športu!

Delfín Proxík nám ukáže, čo s našetrenými peniažkami dokáže! V najnovšom videu nás previedol svetom športu a nebol na to sám. Najznámejší slovenskí športovci deťom cez krásnu animáciu predviedli, akým športom sa venujú, kde ich vykonávajú a najmä čo k nim potrebujú. Proxíkov klip o športovej výbave je už tretím zo série. Tie predchádzajúce sa venovali cestovaniu a hudobným nástrojom.

“Vždy treba hrať poctivo, všetkých sa to dotýka. Vo futbale ber si príklad z Mareka Hamšíka!”

Proxík

Čo je Proxíkova euroakadémia a kto je Proxík?

Proxík je delfín, ktorému hlas prepožičal slovenský herec Richard Stanke a ktorý sa snaží deti motivovať k tomu, aby si peniažky vážili a šetrili a neskôr ich mohli minúť na zmysluplné veci – napríklad na hudobné nástroje, cestovanie, šport a podobne. Proxíkova euroakadémia je krásny projekt určený najmä predškolákom a prvákom a má im hravou formou ukázať, že šetrenie je pre nich veľmi dobré a učí ich rozmýšľať nad svojimi peniazmi a ich využitím.

Kto stojí za vznikom projektu?

Myšlienka Proxíkovej euroakadémie sa zrodila v hlave producentky Ivety Haulíkovej, ktorej práca na detských projektoch nie je cudzia. Jej predchádzajúcim projektom sú veľmi obľúbené Veselé Zúbky, ktoré fungujú dodnes. O hudbu a text pesničiek sa postaral spevák a producent Miro Jaroš, ktorý momentálne vo vysokej miere pracuje na detských skladbách. O hudobnú produkciu sa postaral známy producent Randy Gnepa z Prešova a o znelku interpret David Vepy. 

Prečítajte si tiež:
TEST: Ktorá z týchto žien je podľa vás najúspešnejšia? Jednoduchý výber veľa napovie o vašej osobnosti

Proxík a športová výbava

Zdroje: proxik.sk  youtube.com  facebook.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií