fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Šikanovaného chlapca otec vzal zo školy a učí ho sám. Vychová z neho biznismena?

Máte tip? napíšte nám mailom

Mladý, ale nádejný podnikateľ

Deväťročný dyslektik bol v škole šikanovaný spolužiakmi a žiakmi z ostatných tried. Jeho porucha mu spôsobovala ťažkosti v kolektíve a praví priatelia sa na neho tiež veľmi nelepili.

Po dvoch rokoch neustálej šikany a ignorácie zo strany učiteľov sa jeho otec Lee Cooke rozhodol vziať situáciu do vlastných rúk. Odhlásil chlapca zo školy a vzdeláva ho on sám. Učí ho obchodné zručnosti, ktoré v živote naozaj využije, obchodné triky a komunikáciu s ľuďmi. Denno denne berie svojho syna do svojej kancelárie, kde potom v praxi využívajú matematiku, informatiku a komunikačné a telekomunikačné zručnosti.

Pri tejto chlapcovej práci jeho otec zhotovil viacero fotografií, na ktorých chlapec vyzerá ako rodený budúci biznismen a je vidno, že sa mu v ockovej práci páči a čas strávený v kancelárii si naplno užíva.

PC

Otec sa na sociálnej sieti sa k téme šikanovania vyjadril jasne: “Nikdy neprijímajte šikanovanie svojho dieťaťa, vstaňte a bráňte ho ešte dnes! Dnes je deň, kedy môj 9-ročný syn začína žiť nový život.”

SYN

OTEC

Zdroj: dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií