fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Šipoš: To, čo urobil Sulík je stále o tom istom, lebo Matovič, lebo Matovič

Cieľom strany SaS je podľa predsedu poslaneckého klubu OĽaNO Michala Šipoša povaliť ďalšiu vládu.

Máte tip? napíšte nám mailom

7.7.2022 (Webnoviny.sk) – Minister financií Igor Matovič zrejme neodstúpi zo svojej funkcie. Vyplýva to z vyjadrení predsedu poslaneckého klubu hnutia OĽaNO Michala Šipoša v diskusnej relácie TA3 Téma dňa.

Toto nie je cesta, aby sme sa zameriavali na osobné spory. Toto, čo urobil Richard Sulík, je stále o tom istom – lebo Matovič, lebo Matovič. Ak budú skúšať nejaké odvolania našich ministrov, tak takúto hru s nimi hrať nebudeme. Nevidíme dôvod, aby najväčšie hnutie donekonečna ustupovalo strane, ktorá získala šesť percent vo voľbách. Toto nie je fér hra. Mali by si to počas leta uvedomiť, že to nie je cesta pre Slovensko,“ povedal Šipoš.

Cieľom strany Sloboda a Solidarita je podľa neho povaliť ďalšiu vládu.

Ja sa pýtam, čo je alternatíva k tejto vláde,“ povedal Šipoš s tým, že OĽaNO je stále otvorené rokovaniam.

Alebo sa cez dovolenky trochu schladia a bude šanca dovládnuť, alebo povalia ďalšiu vládu. My takéto hry hrať nebudeme, my sa nebudeme podieľať na povalení vlády,“ konštatoval Šipoš.

Prečítajte si tiež:
Slabinou nového predsedu Najvyššieho kontrolného úradu Andrassyho môže byť stranícka minulosť, tvrdí mimovládka

Viac k témam: Minister financií, Odstúpenie ministra, Odstúpenie z funkcie
Zdroj: Webnoviny.sk – Šipoš: To, čo urobil Sulík je stále o tom istom, lebo Matovič, lebo Matovič © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií