fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Sklad kontajnerov v Bagladéši pohltili plamene, požiar si vyžiadal viac ako 25 obetí

Požiar sprevádzala séria výbuchov, predpokladá sa, že obsahom mnohých kontajnerov sú chemikálie.

Máte tip? napíšte nám mailom

5.6.2022 (Webnoviny.sk) – Najmenej 28 ľudí zomrelo a viac ako sto ďalších utrpelo zranenia pri rozsiahlom požiari v sklade kontajnerov na juhu Bangladéša v prístavnom meste Čitagong. Informovali o tom v nedeľu miestni predstavitelia a médiá. Požiar v sklade firmy BM Inland Container Depot, ktorá je spoločným holandsko-bangladéšskym podnikom, vypukol zhruba o pol noci v sobotu.

Požiar sprevádzala séria výbuchov. Predpokladá sa, že obsahom mnohých kontajnerov v sklade sú chemikálie. V nedeľu ráno hasiči stále zápasili s plameňmi. Na pomoc hasičom povolali expertov bangladéšskej armády na výbušniny. Medzi obeťami požiaru je najmenej päť hasičov a ďalší pätnásti utrpeli popáleniny.

Viac k témam: Požiar, sklad kontajnerov
Zdroj: Webnoviny.sk – Sklad kontajnerov v Bagladéši pohltili plamene, požiar si vyžiadal viac ako 25 obetí © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií