fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nakoniec im to vyšlo: 5 slávnych ľudí, ktorí si splnili sny aj napriek prvotnému neúspechu

Máte tip? napíšte nám mailom

Veľakrát sa nám stáva, že nie všetko ide podľa našich plánov, alebo že sa vyskytnú situácie, s ktorými sme nerátali a máme pocit, že bojovať už nemá zmysel. Inšpirujte sa týmito siedmimi známymi ľuďmi, ktorých ani prvotný neúspech neodradil od splnenia si svojho sna.

Bill Gates

Bill Gates je americkým podnikateľom, bol spoluzakladateľom spoločnosti Microsoft Corporation a dnes je predsedom jej predstavenstva a hlavným softvérovým architektom. Vedeli ste, že jeho prvý podnikateľský zámer skrachoval skôr ako dosiahol zisky?

Simon Cowell

Simon Cowell je zakladateľom viacerých talentových súťaží, ktoré objavili mnohé spevácke hviezdy. Vedeli ste, že v minulosti mu skrachovala jedna z jeho nahrávacích spoločností?

View this post on Instagram

@TheXFactor #JudgesHouses

A post shared by @ simoncowell on

Jay-Z

Americký spevák Jay-Z vydáva v posledných rokoch hit za hitom a patrí medzi tých najznámejších spevákov sveta. Vedeli ste, že zo začiatku mu nechcelo dať šancu žiadne nahrávacie štúdio?

https://www.instagram.com/p/B0ryjMoHV19/?utm_source=ig_web_copy_link

J. K. Rowling

Britská autorka a filmová producentka J. K. Rowling sa preslávila knihami o príbehoch mladého čarodejníka Harryho Pottera, ktoré sa stali svetovou senzáciou. Odvtedy dokázala vybudovať impérium a stala sa najbohatšou ženou v Anglicku. No vedeli ste, že kým vyšla jej prvá kniha o Harrym Potterovi, tak ju odmietlo nejedno vydavateľstvo?

View this post on Instagram

Thanks For Everything #jkrowling

A post shared by Harry Potter fan (@potterheadone) on

Jim Carrey

Jim Carrey patrí medzi najúspešnejších hercov na svete. Vedeli ste, že bol niekedy bezdomovcom? Áno, vyrastal v rodine s nižším príjmom. Musel dokonca prestať chodiť do školy, keď mal 15 rokov, aby finančne pomohol svojej rodine. Boli takí chudobní, že museli nakoniec žiť v dodávke. Ale nevzdal sa.

https://www.instagram.com/p/BniCwUNlSVc/?taken-by=jimcarreyonline.official

Zdroj: theodysseyonline.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií