fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Slovák, ktorý sparodoval Despacito na Pos*al si to, sa opäť činil! Túto verziu si bude pospevovať predovšetkým nežnejšie pohlavie, no pobaví všetkých

Máte tip? napíšte nám mailom

Despacito sa dočkalo ďalšej slovenskej paródie. Slovák, ktorý stojí za peckou Posral si to, sa zasa činil a vznikla paródia Posral si to 2 – Ženská vendeta!

Despacito je song, ktorý spôsobil hotové šialenstvo po celom svete a počuť ho z každej strany. Zatiaľ čo jedni ho milujú, druhí ho nenávidia. A potom sú tu aj takí, ktorí vytvárajú rôzne paródie. S paródiami tohto singlu nezaháľajú ani Slováci a preto sme vám o nich priniesli nejeden článok. Za pripomenutie rozhodne stojí verzia mladej Slovenky, Nikol Kassell, ktorá svetový hit prerobila tým, že do hudby naspievala jednu zo svojich maturitných tém, či paródia, ktorú majú na svedomí slovenskí Rómovia.

Medzi najvydarenejšie slovenské paródie bez pochýb patrí aj POSRAL SI  TO. Verzia, ktorú si pospevujú predovšetkým chlapi sa tentokrát dočkala pokračovania, ktoré je tentokrát venované predovšetkým ženám.

Vypočujte si POSRAL SI TO 2 – Ženská vendeta

 

 

Zdroj: YouTube

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií