fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Slovenská pošta vydá pri príležitosti EYOF 2022 v Banskej Bystrici známku

Na Slovensku sa koná 16. ročník letnej edície Európskeho olympijského festivalu mládeže (EYOF).

Máte tip? napíšte nám mailom

27.7.2022 (Webnoviny.sk) – Pri príležitosti Európskeho olympijského festivalu mládeže (EYOF) vydá Slovenská pošta známku Šport: Európsky olympijský festival mládeže (EYOF). Známka bude mať nominálnu hodnotu 75 centov. Motívom známky je športová disciplína skok do výšky. V tlačovej správe to uviedla vedúca odboru komunikácie a marketingu Slovenskej pošty Jana Lukáčová.

Známka je vytlačená ofsetom kombinovaným so serigrafiou a má rozmery 33,9 x 26,5 mm. Spolu so známkou vychádza aj obálka prvého dňa s pečiatkou FDC, kde je dátum 23. 7. 2022 a domicil mesta Banská Bystrica. Aj tu je motívom skok do výšky.

Na Slovensku sa koná 16. ročník letnej edície EYOF. Usporiadateľom je mesto Banská Bystrica, súťažiť sa ale bude aj vo Zvolene, Badíne, Slovenskej Ľupči a Detve, a to v desiatich disciplínach. Festival sa koná od 24. do 30 júla.

Viac k témam: Európsky olympijský festival mládeže EYOF, Poštová známka
Zdroj: Webnoviny.sk – Slovenská pošta vydá pri príležitosti EYOF 2022 v Banskej Bystrici známku © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií