90-ročná starenka napísala list mladej susedke. Po jeho prečítaní už ich život nikdy nebol taký, ako predtým

90-ročná starenka napísala list mladej susedke. Po jeho prečítaní už ich život nikdy nebol taký, ako predtým

Krátky list navždy zmenil nejeden život.

Wanda je 90-ročná starenka, ktorej zomrel jej jediný syn, a tak ostala na tomto svete úplne sama. Trápilo ju to, no rozhodla sa spraviť niečo, na čo by mnohí nenabrali odvahu. Napísala list svojej susedke, v ktorom ju poprosila o pomoc. Keď Marleen Brooks list objavila a prečítala, bola v šoku.


desktop-1494168535

Starenka jej písala: “Mohli by ste sa stať mojou priateľkou? Mám 90 rokov a žijem sama. Všetci moji priatelia už zomreli. Som veľmi osamelá a bojím sa. Prosím, modlím sa za niekoho.”

Keď si Marleen list prečítala, šla starenku navštíviť. Tá jej hneď povedala: “Dúfam, že ste si nemysleli, že som hlúpa, keď som vám napísala… Ale musela som niečo spraviť. Ďakujem, že ste prišli. Žijem tu 50 rokov a nepoznám sa bližšie zo žiadnym zo susedov.” Mladá žena starej pani vysvetlila, že si o nej nemyslí, že je hlúpa a môže sa jej kedykoľvek ozvať.

Zo susediek sa stali priateľky a Wandu dokonca začali navštevovať aj Marleenine kamarátky. Starenka tak vďaka jednému listu získala priateľky a svoj život môže dožiť v pokoji a šťastí.

desktop-1494168535-1

Zdroj: ViralNova

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Rytmus sa pochválil fotkou zo svojich začiatkoch! Na zábere spred 21 rokov by ste ho nespoznali
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*