fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ktorý z párov je podľa teba najšťastnejší? Tvoj výber prezradí mnohé o tebe a tvojich vzťahoch

Máte tip? napíšte nám mailom

Tvoj výber šťastného páru prezradí mnohé nielen o tebe ale i o tvojich vzťahoch…

Každý si pojem láska a šťastný vzťah predstavuje inak a inak tieto veci i vníma. V dnešnom jednoduchom teste sa toho môžeš veľa dozvedieť o tom, ako vnímaš šťastie, lásku a tiež o tom, ako miluješ. Stačí, že si vyberieš z následujúcich pár jeden, ktorý je podľa teba najšťastnejší a tvoj výber už všetko prezradí.

stastny-par

 

Pokračovanie na ďalšej strane.

Tvoj výber šťastného páru prezradí mnohé nielen o tebe ale i o tvojich vzťahoch…

Prvý pár

stastny-par1

Ak je podľa teba najšťastnejší prvý pár, patríš medzi ľudí, ktorí sú toho názoru, že vo vzťahu musia obaja ľudia vynaložiť rovnaké úsilie, pokiaľ chcú byť spoločne šťastní. Si nezávislý človek, ktorý stojí nohami pevne na zemi a svoj vzťah si zakladáš na láskavosti, pohodlí a spoločne strávenom spoločnom čase. Pokiaľ si vo vzťahu, považuješ to za podstatnú a dôležitú časť svojho života. Tvoj vzťah je plný vášne a to aj napriek tomu, že nepatríš k tým, ktorí majú potrebu pravidelne zverejňovať na sociálne siete spoločné fotografie ako dôkaz toho, že svoju polovičku skutočne miluješ. Preferuješ teda viac reálny vzťah než virtuálny.

Prečítajte si tiež:
"Plač dieťaťa priviedol k životu mŕtvu matku!" Takto oklamali státisíce ľudí...

 

Druhý pár

stastny-par2

Ak tvoj výber najšťastnejšieho páru padol na číslo dva, si beznádejným romantikom, ktorý verí na večnú lásku. Máš dojem, že vo vzťahu je dôležité, aby boli obaja ochotní ísť pokojne aj na mesiac a späť a to len preto, aby spravili svojho partnera šťastným. Šťastie tvojej lásky je pre teba na prvom mieste. Si toho názoru, že vo vzťahu musia obaja investovať úsilie, aby medzi nimi vznikala stále silnejšia citová väzba. Narozdiel od predchádzajúceho typu, sa rád podelíš s fotkami svojej lásky na sociálnych sieťach.

 

Tretí pár

stastny-par3

Ak máš vzťah, možno ho charakterizovať slovami čistota a krása. Pokiaľ si milovaný, môžeš rásť a rozvíjať nielen seba, ale aj svoj vzťah a lásku. So svojou polovičkou si pripravený zdieľať všetko a to aj tie najväčšie problémy. Úprimnosť je pre teba vo vzťahu na prvom mieste a neexistuje pre teba väčší pocit šťastia než ten, že si milovaný. So svojou láskou si vzájomne veríte a názory ostatných vás viacmenej nezaujímajú. Obaja viete, že ukazovať svetu vašu lásku a šťastie nemusíte zdieľať so svetom a nie je to hlavným cieľom vášho vzťahu. Žijete prítomnosťou no radi si robíte aj plány do budúcna.

Prečítajte si tiež:
Skúste sa zamilovať do svojho života. Obohatí vás to o tieto veci

 

 

Zdroj: Bez stresu

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií