fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Šteniatko a bábätko = najväčšia láska

Máte tip? napíšte nám mailom

Chlapček Dilan a šteniatko Farley sú ako súrodenci

Buldog – najlepší priateľ bábätka ! Dojemná väzba medzi malým chlapcom a jeho francúzskym buldočkom, ktorí  jedia, pijú  a dokonca sa aj kúpu  spoločne.
Chlapčekova mama, Ivette Ivens, dokumentuje rastúce priateľstvo medzi svojím synom a ich šteniatkom  Farleym v sérii jedinečných  fotografií.
Malý Dilan a šteňa Farley sa narodili v rovnaký deň. Farley, ktorý sa  pred piatimi mesiacmi  nasťahoval k rodine, nasleduje osemmesačného Dilana vo všetkom.
Čo si o tom myslí chlapcova  matka Ivette?  “Som si istá, že Dilan a Farley sú obaja rovnakého druhu, pretože obaja práve prechádzajú fázou ” hryziem všetko” 🙂 .  Farley  sa s Dilanom trpezlivo hrá.  Je to úprimne milujúce  spojenie – čisté, bezpodmienečné, nenahraditeľné a neoddeliteľné puto. Milujem ich vidieť pohromade. “

Dilan a Farley tiež  spolu oslavujú  narodeniny a trávia každú chvíľu spolu, pretože šteňa sa pripojilo k rodine pred piatimi mesiacmi. “Videla som Farleyho dátum narodenia a jednoducho som vedela, že to tak má byť. “

“Farley je veľmi jemný a občas neohrabaný- musíme mať na pamäti, že je stále len šteniatko. Tieto fotografie som fotila  v náhodných častiach dňa. Nie sú potrebné nijaké pózy, alebo iné inšpirácie,  keď vidíte, že to ovládanie roztomilosti  sa deje 24 hodín, 7 dní v týždni.”
Francúzski buldoci sú jedným z takzvaných “spoločenských ” plemien, ktoré vyžadujú úzky kontakt s ich majiteľmi. Sú známi ako veľmi krásni a výborní spoločníci.

Prečítajte si tiež:
Pozrite si svetre, s ktorými pred Vianocami neohúrite

Puto mláďat

spánok

Spánok

Šteniatko

Smiech

Priateľstvo

Šteniatko

Zdroj: dailymail.co.ukivetteivens.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií