fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Sulík sa hlasovania o jeho odvolávaní neobáva a povedal, kedy sa SaS vráti na koaličné rady (video)

Minister hospodárstva Richard Sulík dúfa, že sa situácia upokojí.

Máte tip? napíšte nám mailom

8.6.2022 (Webnoviny.sk) – Strana Sloboda a Solidarita (SaS) má záujem o to, aby vláda v súčasnom zložení pokračovala, ďalej tvorila politiku a schvaľovala zákony. Tiež sa chce vyhýbať konfliktom, aj preto sa nebude dočasne zúčastňovať na koaličnej rade. Predseda strany SaS a minister hospodárstva Richard Sulík to povedal po skončení rokovania vlády.

„Osobne ma to mrzí, že to takto ďaleko dospelo. Dúfam, že sa táto situácia upokojí. Ak sa skončia verejné útoky, urážky a klamstvá, tak sa na koaličné rady vrátime,” povedal Sulík. Dodal, že nevie, kedy to bude. Ubezpečil, že ministri SaS sú premiérovi plne k dispozícii.

Minister hospodárstva sa neobáva ani odvolávania v Národnej rade SR, ktoré ho čaká. Domnieva sa, že bude mať podporu koalície.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Minister hospodárstva SR, Odvolávanie ministra Sulíka
Zdroj: Webnoviny.sk – Sulík sa hlasovania o jeho odvolávaní neobáva a povedal, kedy sa SaS vráti na koaličné rady (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Boris Kollár sa má ospravedlniť za svoj výrok o rozparcelovaní Slovenska Putinom a Orbánom
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií