fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V supermarkete sa už dlhé mesiace kradne. Dokáže tvoje detektívne myslenie odhaliť, kto je zlodejom?

Máte tip? napíšte nám mailom

Hádanky, a predovšetkým tie, v ktorých sa máš rozmýšľať ako detektív. Dnes si prinášame ďalšiu z tejto detektívnej série, ktorá ti dokáže potrápiť mozgové závity. Poradíš si s ňou?

Záhada znie následovne:

V prevádzke jedného supermarketu sa už dlhé mesiace kradne, no nevedia si poradiť s tým, kto je zlodejom. Manažér sa tak rozhodol kontaktovať jedného z najlepších detektívov. Ten si vzal so sebou aj svojho pomocníka – teba, aby mu s riešením pomohol. Detektív sa rozhodol, že pred tým, než zlodeja odhalí, overí si tvoje detektívne zmýšľanie a tak ti dal preskúmať kamerové záznamy z obchodu.

zlodej1

zlodej2

zlobej3-696x392

 

 

Tak čo, už vieš, kto stojí za krádežami v supermarkete, alebo si nie odpoveďou nie si istý? Odhalenie zlodeja nájdeš na ďalšej strane

Detektív si s touto záhadou zo supermarketu dokázal poradiť jednoducho. Za zlodejku označil tehotnú ženu a svoje tvrdenie aj patrične podložil. Rozmýšľal si rovnako ako on?

zlodejriesemie

 

 

 

Zdroj: YouTube

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií