fbpx
V supermarkete sa už dlhé mesiace kradne. Dokáže tvoje detektívne myslenie odhaliť, kto je zlodejom?

V supermarkete sa už dlhé mesiace kradne. Dokáže tvoje detektívne myslenie odhaliť, kto je zlodejom?

Hádanky, a predovšetkým tie, v ktorých sa máš rozmýšľať ako detektív. Dnes si prinášame ďalšiu z tejto detektívnej série, ktorá ti dokáže potrápiť mozgové závity. Poradíš si s ňou?

Záhada znie následovne:

V prevádzke jedného supermarketu sa už dlhé mesiace kradne, no nevedia si poradiť s tým, kto je zlodejom. Manažér sa tak rozhodol kontaktovať jedného z najlepších detektívov. Ten si vzal so sebou aj svojho pomocníka – teba, aby mu s riešením pomohol. Detektív sa rozhodol, že pred tým, než zlodeja odhalí, overí si tvoje detektívne zmýšľanie a tak ti dal preskúmať kamerové záznamy z obchodu.

zlodej1

zlodej2

zlobej3-696x392

 

 

Tak čo, už vieš, kto stojí za krádežami v supermarkete, alebo si nie odpoveďou nie si istý? Odhalenie zlodeja nájdeš na ďalšej strane

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Budúce hviezdy YouTube? #7: Tinka Channel
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.