fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Systém S-300 chcel vymeniť aj Smer-SD, materiál bol podľa Remišovej schválený na vláde

Strana Smer-SD podľa Veroniky Remišovej v súčasnosti „trápne klame ľudí”, ako si systém S-300 bolo treba nechať.

Máte tip? napíšte nám mailom

11.4.2022 (Webnoviny.sk) – Strana Smer – sociálna demokracia (Smer-SD) už v rokoch 2013 a 2016 schválila na vláde materiál, že systém protivzdušnej obrany S-300 treba vymeniť.

Viac o téme: Rusko-ukrajinský konflikt

Tvrdí to vicepremiérka a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Veronika Remišová (Za ľudí) vo svojom profile na sociálnej sieti. Doplnila, že Smer-SD v súčasnosti „trápne klame ľudí”, ako si daný systém bolo treba nechať.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Ministerstvo obrany SR v piatok 8. apríla potvrdilo, že Slovenská republika darovala Ukrajine systém protivzdušnej obrany S-300. Obranyschopnosť SR je podľa rezortu obrany naďalej zabezpečená a v najbližších dňoch bude posilnená štvrtou batériou systému Patriot, ktorá dorazí na Slovensko v priebehu tohto týždňa a ostane na našom území tak dlho, ako to bude potrebné.

Viac k témam: Predseda strany Za ľudí, rusko-ukrajinský konflikt, Systém S-300, Systémy protivzdušnej obrany S-300
Zdroj: Webnoviny.sk – Systém S-300 chcel vymeniť aj Smer-SD, materiál bol podľa Remišovej schválený na vláde © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Dostála v parlamente nahradí Kanuščák, pre SaS je v aktuálnej situácii prioritou stabilita v koalícii
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií