fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Táto rodinná fotka spôsobila na internete šialenstvo. Všimli ste si aj vy ten nepatrný desivý detail?

Máte tip? napíšte nám mailom

Táto na prvý pohľad obyčajná rodinná fotka sa stala virálnou pre nepatrný detail, z ktorého mrazí. Všimli ste si, o čo ide?

Istá päťčlenná rodina si urobila klasickú rodinnú fotku so svojím domácim miláčikom, aby naveky zvečnila jednu zo spoločných chvíľ. Napodiv obyčajná fotka však rozpútala vlnu otázok, pretože tí všímavejší si všimli, že na fotke niečo nesedí.

Ak totiž upriamite pozornosť na posledné dievčatko v ľavo, všimnete si, že jej pravú ruku drží ruka, ktorá však nepatrí žiadnemu z členov rodiny.

2133439_rodinna-fotka-desivy-detail_image_620

Ako si môžete všimnúť, nejde o ruku matky či sestry, pretože tie majú ruky položené pred sebou, ba ani o ruku otca, pretože tá nie je až tak dlhá.

Existujú dva varianty, ku ktorým došli ľudia na sociálnych sieťach. Niektorí sa nazdávajú, že malé dievčatko je až priveľmi ohybné a ľavú ruku si pretočilo až k tej pravej. Druhí si zas myslia, že za všetkým stojí Photoshop, ktorý jednoducho doplnil na fotku cudziu ruku. Čo si myslíte o tejto fotke vy?

Prečítajte si tiež:
Zrod Michelinskej hviezdy: od pneumatík ku gastronómii

Správna odpoveď nie je doposiaľ známa…

2133442_rodinna-fotka-desivy-detail-2_image_620

Čo si o tejto fotke myslíte vy?

Zdroj: style.iprima.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií