fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

11 užitočných vychytávok iPhonov, ktoré sa vám zídu a budú sa vám páčiť

Máte tip? napíšte nám mailom

Telefóny sa stali už našou neoddeliteľnou súčasťou a trávime na nich niekedy viac času, ako by sme mali. V tomto článku vám ukážeme 11 užitočných vychytávok iPhonov, ktoré sa vám zídu pri jeho používaní. Veríme, že sa vám tieto tipy budú páčiť.

#1

Na iPhone je funkcia, ktorá vám prečíta dlhé články alebo e-maily. Ak si ju chcete aktivovať, prejdite na položku Nastavenia, Všeobecné informácie, Dostupnosť, Reč a potom zapnite obrazovku Speak.

Zdroj: list25.com

#2

Ak chcete ísť spať s hudbou, ale nechcete sa zobudiť, môžete si nastaviť časovač. Prejdite na hodiny, klepnite na možnosť Timer (Časovač), nastavte trvanie a potom kliknite na “When Timer Ends” a vyberte možnosť “Stop Playing”.

Zdroj: list25.com

#3

Ak prejdete cez číselnú lištu, vymaže sa jedno z čísel. Podržte čísla a kopírujte ich. Navyše, ak naklopíte telefón, prepne sa na vedeckú kalkulačku. Vedeli ste o tom?

Zdroj: list25.com

#4

Niekedy sú to malé veci, ktoré vás môžu nahnevať. Keď chcete vedieť, kedy bola každá vaša správa odoslaná, stačí posúvať texty doľava a nájdete tam informácie o čase odoslania.

Prečítajte si tiež:
VIDEO: Obyčajná detská hra rozveselila tisícky ľudí! Pestujme si v sebe úprimnú detskú radosť, vyplatí sa to!
Zdroj: list25.com

#5

Potrebujete nabíjať váš iPhone rýchlejšie? Stačí si zapnúť režim letu a váš telefón sa nabije oveľa rýchlejšie, ako keď je normálne zapnutý.

Zdroj: list25.com

#6

“Listovali” ste si na nejakom webe a chcete sa dostať na jeho začiatok bez scrollovania? Je to možné a jednoduché. Stačí kliknúť na panel v hornej časti obrazovky a mal by sa automaticky posunúť úplne nahor.

Zdroj: list25.com

#7

Tento trik vyžaduje dva telefóny iPhone s operačným systémom minimálne iOS 11. Taktiež sa uistite, že oba telefóny majú zapnuté Bluetooth. Najprv vyberte sieť WiFi a počkajte na obrazovku Heslo. Po druhé odomknite iPhone, ktorý je už pripojený, a priveďte ho do blízkosti bez pripojeného telefónu. Ak všetko ide dobre, zobrazí sa výzva s otázkou, či chcete zdieľať heslo. Samozrejme, kliknite na tlačidlo Zdieľať heslo a hotovo.

Zdroj: list25.com

#8

Ak si pri fotení zapnete funkciu “Live”, tak môžete fotiť, no fotky, ktoré s touto funkciou odfotíte, budú pohyblivé. POKRAČOVANIE NA DRUHEJ STRANE.Stačí na nejakej takto urobenej fotke podržať dlhšie prst.

Prečítajte si tiež:
Slovenský YouTuber, pochádzajúci z Košíc, má omnoho viac odberateľov než GoGo a dobíja internet. Na Slovensku sa ale o ňom príliš nevie
Zdroj: list25.com

#9

Odstráňte si aplikáciu QR Reader, pretože ju už viac nepotrebujete. Spoločnosť Apple v aplikácii Kamera vložila vstavaný čítač QR. Stačí ho vytiahnuť a umiestniť ho v blízkosti kódu QR. Vedeli ste o tom?

Zdroj: list25.com

#10

Niekedy, keď potrebujete správnu selfie, používanie bieleho fotoaparátu na obrazovke nie je príliš pohodlné alebo užitočné. Našťastie, ak kliknete na tlačidlá na ovládanie hlasitosti, tak si spravíte aj parádnu selfie.

Zdroj: list25.com

#11

Chcete vytvoriť lepšie kompozície fotografií pre váš Instagram? Potrebujete mriežku fotoaparátu. Stačí prejsť na položku Nastavenia a klepnúť na Fotoaparát. Jednou z možností je “Grid”. Budete to chcieť prepnúť. Teraz, vždy, keď fotografujete, môžete ľahko dosiahnuť zábery na úrovni.

Zdroj: list25.com

Zdroj: https://list25.com/25-useful-iphone-hacks-you-should-know-today/

Foto: https://list25.com/25-useful-iphone-hacks-you-should-know-today/

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií