fbpx
11 užitočných vychytávok iPhonov, ktoré sa vám zídu a budú sa vám páčiť

11 užitočných vychytávok iPhonov, ktoré sa vám zídu a budú sa vám páčiť

Telefóny sa stali už našou neoddeliteľnou súčasťou a trávime na nich niekedy viac času, ako by sme mali. V tomto článku vám ukážeme 11 užitočných vychytávok iPhonov, ktoré sa vám zídu pri jeho používaní. Veríme, že sa vám tieto tipy budú páčiť.

#1

Na iPhone je funkcia, ktorá vám prečíta dlhé články alebo e-maily. Ak si ju chcete aktivovať, prejdite na položku Nastavenia, Všeobecné informácie, Dostupnosť, Reč a potom zapnite obrazovku Speak.

Zdroj: list25.com

#2

Ak chcete ísť spať s hudbou, ale nechcete sa zobudiť, môžete si nastaviť časovač. Prejdite na hodiny, klepnite na možnosť Timer (Časovač), nastavte trvanie a potom kliknite na “When Timer Ends” a vyberte možnosť “Stop Playing”.

Zdroj: list25.com

#3

Ak prejdete cez číselnú lištu, vymaže sa jedno z čísel. Podržte čísla a kopírujte ich. Navyše, ak naklopíte telefón, prepne sa na vedeckú kalkulačku. Vedeli ste o tom?

Zdroj: list25.com

#4

Niekedy sú to malé veci, ktoré vás môžu nahnevať. Keď chcete vedieť, kedy bola každá vaša správa odoslaná, stačí posúvať texty doľava a nájdete tam informácie o čase odoslania.

Zdroj: list25.com

#5

Potrebujete nabíjať váš iPhone rýchlejšie? Stačí si zapnúť režim letu a váš telefón sa nabije oveľa rýchlejšie, ako keď je normálne zapnutý.

Zdroj: list25.com

#6

“Listovali” ste si na nejakom webe a chcete sa dostať na jeho začiatok bez scrollovania? Je to možné a jednoduché. Stačí kliknúť na panel v hornej časti obrazovky a mal by sa automaticky posunúť úplne nahor.

Zdroj: list25.com

#7

Tento trik vyžaduje dva telefóny iPhone s operačným systémom minimálne iOS 11. Taktiež sa uistite, že oba telefóny majú zapnuté Bluetooth. Najprv vyberte sieť WiFi a počkajte na obrazovku Heslo. Po druhé odomknite iPhone, ktorý je už pripojený, a priveďte ho do blízkosti bez pripojeného telefónu. Ak všetko ide dobre, zobrazí sa výzva s otázkou, či chcete zdieľať heslo. Samozrejme, kliknite na tlačidlo Zdieľať heslo a hotovo.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Pár sa rozhodol, že svoje svadobné video nechá natočiť psíkovi. Výsledok je skutočne krásny a stojí za zhliadnutie
Zdroj: list25.com

#8

Ak si pri fotení zapnete funkciu “Live”, tak môžete fotiť, no fotky, ktoré s touto funkciou odfotíte, budú pohyblivé. POKRAČOVANIE NA DRUHEJ STRANE.

Google+ Linkedin

Autor:

Moje meno je Rado a písanie ma baví už od detstva, už nech to znie akokoľvek klišé. Pôvodne som chcel ísť študovať žurnalistiku, ale nakoniec som vyštudoval kulturológiu na Univerzite Komenského. Napriek tomu, že veľa ľuďom tento odbor veľa nepovie, tak mňa štúdium veľmi bavilo a som rád, že sa teraz môžem venovať písaniu aj na témy, ktoré sme riešili v škole. Veď, čo môže byť viac ako robiť to, čo človeka teší a napĺňa."