fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tento psík svojou inteligenciou a vynaliezavosťou šokoval ľudí. Vymyslel spôsob, ako nakupovať

Máte tip? napíšte nám mailom

Tento psík dokázal, že psia inteligencia a vynaliezavosť je skutočne pozoruhodná.

Vraví sa, že peniaze nerastú na stromoch a asi nikto by tomuto tvrdeniu neoponoval. Výnimkou je ale vynaliezavý a inteligentný psík menom Negro, ktorý žije v technickom vzdelávacom inštitúte – Monterrey Casanare nachádzajúcom sa v Kolumbii. Personál si ho tam obľúbil a tak si voľne pobehuje medzi študentmi, ktorí mu z času na čas kúpili nejaké pamlsky.

Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda

Negro študentov pri nákupoch pozoroval a jedného dňa sa rozhodol osamostatniť sa a začať si nakupovať pochúťky sám. “Jedného dňa sa tu objavil s listom zo stromu v papuli a krútil chvostíkom. Dával jasne najavo, že chce jeho obľúbené keksíky,” spomína učiteľka Angela Garcia Bernal. Týmto šikovným a originálnym spôsobom dal psík najavo, že si chce od predavača pamlsok kúpiť. Negrova inteligencia a vynaliezavosť ľudí natoľko oslovili, že keksíky dostal.

Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda

“Príde si po ne každý deň. Vždy zaplatí listom, je to už jeho každodenná forma nakupovania,” tvrdí Gladys Barreto,dlhoročný obchodný zástupca obchodnej spoločnosti. Zamestnanci obchodu sa dokonca rozhodli umožniť Negrovi takto nakupovať párkrát denne.

Prečítajte si tiež:
Španielsky bezdomovec dostal druhú šancu. Takto vyzerá jeho kompletná premena, ktorá ho dojala k slzám
Zdroj: BoredPanda

 

 

Zdroj: BoredPanda

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií