fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

TEST OSOBNOSTI: Ktorá z tvári je podľa teba šťastnejšia? Odpoveď o tebe prezradí toto

Máte tip? napíšte nám mailom

V tomto teste osobnosti sa pokojne zamysli a odpovedz na jednoduchú otázku – Ktorá z týchto tvári je šťastnejšia?

Aj napriek tomu, že sa môže zdať, že kresba, ktorú o chvíľku uvidíš je dosť nevydarený pokus o ilustráciu, no pravda je taká, že tento obrázok o tvojej osobnosti dokáže prezradiť viac než dosť… Takže, ktorá z tvári je podľa teba šťastnejšia?

 

Tvár A

Pokiaľ je podľa teba šťastnejšia tvár A, s veľkou pravdepodobnosťou je u teba dominantnejšou ľavá mozgová hemisféra. Si praktickým človekom, ktorý sa vždy rozhoduje racionálne a vo väčšine prípadov dáš na svoj rozum než na svoje srdce. Všetko, čo sa ti pritrafí do života sa snažíš ihneď logicky vysvetliť a na všetko vieš nájsť riešenie.

 

Tvár B

Ak na teba šťastnejšie pôsobila tvár B, je pravdepodobné, že tvojou dominantnou hemisférou je pravá. To je tiež dôvod, že do všetkého, čo robíš pridávaš kreativitu. Všetko, čo teda vytvoríš je jedinečné, originálne a vidieť v tom “kus teba.” To, čo cítiš sa väčšinou snažíš vyjadriť nejakým umeleckým spôsobom, či už kreslením, písaním, tancom alebo tancom. Robí ti však problém rozhodovať sa rozumom, nakoľko je u teba prvoradé srdce. To je zároveň často aj podnetom k tvojej tvorivosti, ktorá je zdá sa bez hraníc.

Prečítajte si tiež:
Vedeli by ste si niečo podobné predstaviť aj na Slovensku? V Čile otvorili stánok dôvery, predavača by ste v ňom hľadali márne

 

 

 

Zdroj: TAPOOS

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií