fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

‘The Rock’ a jeho rodina majú koronavírus. Dwayne: bola to jedna z najťažších vecí, aké sme ako rodina museli podstúpiť

Bývalý zápasník, ktorý je dnes najlepšie plateným hercom na svete, uviedol, že jeho manželka a dve dcéry majú pozitívny test na COVID-19 napriek tomu, že boli „disciplinovaní“ pri ochrane svojho zdravia.

Máte tip? napíšte nám mailom

Sme už na konci liečby a už nie sme nákazliví. Vďaka Bohu, sme zdraví,” informoval svojich fanúšikov.

48-ročný Johnson povedal, že jeho manželka Lauren (35) a ich dcéry Jasmine a Tiana vo veku štyri a dva roky ochoreli na vírus asi pred dvoma týždňami. Nakazili sa od „veľmi blízkych rodinných priateľov“, ktorí vôbec netušili, ako sa nakazili.

„Môžem vám povedať, že to bola jedna z najnáročnejších a najťažších vecí, aké sme ako rodina museli podstúpiť,“ uviedol Johnson vo videu zverejnenom na svojom účte na Instagrame .

rock koronavírus
zdroj: instagram.com/therock

Mojou prioritou číslo jeden je vždy chrániť svoju rodinu. Mätie ma, že niektorí ľudia, vrátane niektorých politikov, využijú túto myšlienku nosenia masiek a stanú sa súčasťou politickej agendy. Nemá to nič spoločné s politikou. Noste svoju masku. Je to skutočnosť. A je to správna vec.“

Dwayne Johnson nasledoval svojho otca Rockyho, aby sa stal profesionálnym zápasníkom a hviezdou World Wrestling Entertainment (WWE).

Predtým, ako sa dal na herectvo, zaznamenal obrovský úspech vo WWE. Neskôr hral v trháckoch ako Kráľ Škorpión či Rýchlo a zbesilo 6.

Prečítajte si tiež:
Pribudlo 100 nových prípadov COVID-19. Najviac ich je z okresu Senec

Bývalý zápasník údajne zarobil do júna tohto roku 87,5 milióna dolárov (67 miliónov libier), z toho 23,5 milióna dolárov za triler Netflix Red Notice.

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj instagram
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií