fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tieto chyby v animovaných rozprávkach unikli samotným tvorcom. Aj tebe?

Máte tip? napíšte nám mailom

Ak sa nazdávaš, že animované filmy sú bezchyby, tak si na omyle. Aj v nich sa vedia tvorcovia seknúť, a tak môžeš naraziť práve na tieto chybičky. Všimol si si ich už niekedy?

Vo filme V hlave môžeš vidieť spočiatku obrys okuliarov, ktoré má Rileyna mama na hlave. Tie však zázračne miznú hneď v druhom zábere, keď sa Riley pozerá na svojich rodičov. Ako je to možné? 😀

1

2

Druhou chybičkou je zázračné zmiznutie Rileynej knihy zo stola a to len v priebehu niekoľkých sekúnd. Spočiatku je hore modrá kniha, avšak, potom ako si sadne, je hore už žltá.

3

4

Profesor Robert Callaghan je zrejme majster kúziel, pretože mení farbu košele, ako sa mu zachce. Raz ho totiž vidíme v modrej a o chvíľu neskôr už vo fialovej farbe.

7

8

Ani McQueen neušiel pozornému oku divákov, ktorí upozornili na chybu s odbočovaním. Raz odbočuje na asfaltovú cestu a o chvíľu neskôr už na poľnú.

9

10

Pozornému oku neunikla ani zámena čísla skrinky. Obor Sullivan totiž spočiatku ukryje malú Boo do skrinky číslo 193. O chvíľku ju však už nájdeme v skrinke 190. Všimli ste si to niekedy?

Prečítajte si tiež:
Túto časť Talianska zaručene budete chcieť navštíviť. Objavte prostredníctvom fotografií nádheru Braies

11

12

Pokračovanie článku nájdete na druhej strane…

Ak sa nazdávaš, že animované filmy sú bezchyby, tak si na omyle. Aj v nich sa vedia tvorcovia seknúť, a tak môžeš naraziť práve na tieto chybičky. Všimol si si ich už niekedy?

Aj Ariela zostala možno prekvapená potom, ako priplávala k nájdenej vidličke. Tá sa totiž zmenila a v priebehu pár sekúnd stratila jeden z hrotov.

13

14

Oprava dverí v rozprávke Snehulienka a 7 trpaslíkov je ozaj rekordné. Zámok s dverami je nahradené len za pár sekúnd.

15

16

K menšiemu zámene došlo aj v rozprávke 101 dalmatíncov, kedy Anita po páde do vody už v rukách nedrží knihu ale tašku.

18

17

Aj v rozprávke Leví kráľ si môžeš všimnúť menšiu nedokonalosť a to záhadné zmiznutie škrabanca jednej z hyen. Všimli ste si to?

19

20

Prezraďte nám, všimli ste si azda niekedy niektorú z týchto chýb?

Zdroj: brightside.me

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií