fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tínedžerovi na východnom Slovensku vybuchol do tváre benzín, skončil s popáleninami hlavy a krku

Polícia v prípade začala trestné stíhanie vo veci prečinu ublíženie na zdraví.

Máte tip? napíšte nám mailom

24.5.2022 (Webnoviny.sk) – S popáleninami hlavy a krku skončil v pondelok 14-ročný chlapec, ktorému do tváre vybuchol benzín. Uviedla to hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová s tým, že udalosť sa stala po 17-tej hodine v obci Rokycany (okres Prešov), kde v osade utrpelo zranenia jedno z detí.

„Vyšetrovaním bolo zistené, že vedľa veľkoobjemového kontajnera na odpad došlo v plastovej fľaši od slnečnicového oleja k výbuchu neznámej horľavej látky,“ uviedla Ligayová s tým, že predpokladaná doba liečenia 14-ročného zasiahnutého chlapca z popálenín bola stanovená nad sedem dní. „Polícia v Prešove v prípade začala trestné stíhanie vo veci prečinu ublíženie na zdraví,“ dodala policajná hovorkyňa.

Viac k témam: Popáleniny, Výbuch
Zdroj: Webnoviny.sk – Tínedžerovi na východnom Slovensku vybuchol do tváre benzín, skončil s popáleninami hlavy a krku © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií