fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V tomto roku prichádza do kín aj slovenský horor Šepoty! Súčasťou tvorby filmu môžeš byť aj ty! #1

Máte tip? napíšte nám mailom

“Už niekoľko storočí je to miesto známe záhadnými zmiznutiami ľudí, ktorí tam žili, alebo ho navštívili. Najväčší známy príbeh je o zmiznutí a záhadných úmrtí osadníkov a rodiny miestneho farmára Viktora z 19. storočia. Nie je však prvý ani posledný. Po súčasnosť tam záhadne zmizli desiatky ďalších ľudí, medzi nimi aj Laurina sestra. Tá sa však s jej zmiznutím nedokáže zmieriť a rozhodne sa ju ísť hľadať tam, kam by nemal vkročiť nikto.”

Takto uvádzajú príbeh nového slovenského filmového projektu jeho tvorcovia. Tento mysteriózny horor vás nenechá ani na minútu v kine vydýchnuť. Na Slovensku sa takýto žáner filmov len veľmi zriedkavo vyskytuje, no celý projekt, ktorý je pod záštitou Business Art Production, je vsadený práve do tohto formátu.

Na režisérskej stoličke sedí Juraj Rusnák. V hlavných úlohách hrajú Eugen Libezniuk, Henrieta Kecerová, Miroslav Bodoki, Lea Hromjaková,  František Balog, Andrej Sisák a Ivetka Fejková. Natáčanie je už v plnom prúde, premiéra sa odhaduje na jeseň tohto roka!

sepoty-22

“Naším cieľom je spájať tvorcov so širokou verejnosťou.”

A to je presne myšlienka firmy Business Art Production, ktorá má na starosti celý tento filmový projekt. A práve túto možnosť dáva aj tebe. Áno, aj TY sa môžeš podieľať práve na tomto filme. Ako? Financovanie filmu priamo zo strany divákov na základe kúpenia si podielov filmu Šepoty. To, čo teraz do filmu investuješ, sa ti pri premietaní filmu v kinách vráti v podobe ziskov a tržieb. V ďalšom článku, ktorý pre teba chystáme, ti o tomto projekte povieme oveľa viac! 

Prečítajte si tiež:
Kto je ďalší? Nový slovenský film o sexuálnom vydieraní šokoval aj Jozefa Vajdu!

sepoty-plagat-2

Zdroj a foto: http://businessartproduction.com/

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií