fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

TOP 6 slovenských Airbnb ubytovaní! Na tieto originálne miesta sa nechytajú ani zahraničné

My sme pre vás vybrali 6 ubytovaní, ktorých originalita je nepopierateľná

Netreba cestovať za hranice, ak si chce človek oddýchnuť od všedného života. Veľa muziky za málo peňazí ponúkajú aj tieto nevšedné ubytovania na Slovensku, v ktorých dokonale zrelaxujete.

Slovenské Airbnb za zahraničným v ničom nezaostáva a turistov láka netypickým ubytovaním. Na stránke možno nájsť stovky hotelov, apartmánov, či autentických dreveníc od výmyslu sveta. My sme pre vás vybrali 6 ubytovaní, ktorých originalita je nepopierateľná.

Apartmán v urbanistickom štýle

Pre milovníkov moderna, jednoduchosti a praktickosti je toto štúdio v centre Bratislavy vhodnou voľbou. Byt je útulný a štýlový, v jeho blízkosti sú múzeá, galérie, bary či reštaurácie.

Cena: 49 eur

Slamený dom pri Klátovskom ramene

Tento milý domček so slamenou strechou sa nachádza pri Klátovskom ramene, neďaleko vodného mlyna. Slúži na relax aj aktívny oddych – kúpanie (prírodné jazero v Tomašíkove, termálne kúpalisko v Dunajskej Strede – 5km) cykloturistika, jazdenie na koni, prechádzky pri Klátovskom ramene. Momentálne ponúka renovovaný interiér.

Je možné prísť minimálne na dve noci.

Cena: 45 eur/ dve noci

Dom na strome

Photo by Terézia Poláková

Domček v Modre je upevnený na pňoch štyroch dospelých dubov. Do domčeka sa dostanete po drevenej lávke s terasou. Je napojený na elektrickú sieť. Je to ideálne romantické miesto v lone prírody pre dvoch. Síce si zaň priplatíte, ale prebudí vaše dobrodružné zmysly.

Cena: 93 eur

Štiavnická atmosféra

Tento nádherný historický apartmán sa nachádza v Banskej Štiavnici na Trojičnom námestí. Apartmán s jedinečným vybavením a štiavnickou atmosférou nájdete priamo v historickom centre a len pár krokov od všetkého, čo mesto a jeho okolie ponúka.

Cena: 29 eur

Folklórna chyža

Zážitkové ubytovanie 50 metrov od Bojnického zámku v areáli Bojnického dvora. Vráťte sa do minulosti a vyskúšajte si, ako sa žilo v súlade s prírodou a slovenskými tradíciami.

Cena: 45 eur

Rustický karavan

The blue trailer

Tento karavan neďaleko Krupiny je naozaj originál, prenesie vás do časov kočovníkov. Dvojici ponúka lono prírody, samotu, romantické večery pod hviezdami a všemocný pokoj. Naozaj, čo viac si priať?

Cena: 25 eur

Zdroj: airbnb.com

Zdroje fotiek: airbnb.com

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií

"