fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

TOP 6 slovenských Airbnb ubytovaní! Na tieto originálne miesta sa nechytajú ani zahraničné

My sme pre vás vybrali 6 ubytovaní, ktorých originalita je nepopierateľná

Máte tip? napíšte nám mailom

Netreba cestovať za hranice, ak si chce človek oddýchnuť od všedného života. Veľa muziky za málo peňazí ponúkajú aj tieto nevšedné ubytovania na Slovensku, v ktorých dokonale zrelaxujete.

Slovenské Airbnb za zahraničným v ničom nezaostáva a turistov láka netypickým ubytovaním. Na stránke možno nájsť stovky hotelov, apartmánov, či autentických dreveníc od výmyslu sveta. My sme pre vás vybrali 6 ubytovaní, ktorých originalita je nepopierateľná.

Apartmán v urbanistickom štýle

Pre milovníkov moderna, jednoduchosti a praktickosti je toto štúdio v centre Bratislavy vhodnou voľbou. Byt je útulný a štýlový, v jeho blízkosti sú múzeá, galérie, bary či reštaurácie.

Cena: 49 eur

Slamený dom pri Klátovskom ramene

Tento milý domček so slamenou strechou sa nachádza pri Klátovskom ramene, neďaleko vodného mlyna. Slúži na relax aj aktívny oddych – kúpanie (prírodné jazero v Tomašíkove, termálne kúpalisko v Dunajskej Strede – 5km) cykloturistika, jazdenie na koni, prechádzky pri Klátovskom ramene. Momentálne ponúka renovovaný interiér.

Je možné prísť minimálne na dve noci.

Cena: 45 eur/ dve noci

Dom na strome

Photo by Terézia Poláková

Domček v Modre je upevnený na pňoch štyroch dospelých dubov. Do domčeka sa dostanete po drevenej lávke s terasou. Je napojený na elektrickú sieť. Je to ideálne romantické miesto v lone prírody pre dvoch. Síce si zaň priplatíte, ale prebudí vaše dobrodružné zmysly.

Prečítajte si tiež:
Známy spevák sa stal po prvýkrát otcom. S manželkou vybrali synovi netradičné, no krásne meno!

Cena: 93 eur

Štiavnická atmosféra

Tento nádherný historický apartmán sa nachádza v Banskej Štiavnici na Trojičnom námestí. Apartmán s jedinečným vybavením a štiavnickou atmosférou nájdete priamo v historickom centre a len pár krokov od všetkého, čo mesto a jeho okolie ponúka.

Cena: 29 eur

Folklórna chyža

Zážitkové ubytovanie 50 metrov od Bojnického zámku v areáli Bojnického dvora. Vráťte sa do minulosti a vyskúšajte si, ako sa žilo v súlade s prírodou a slovenskými tradíciami.

Cena: 45 eur

Rustický karavan

The blue trailer

Tento karavan neďaleko Krupiny je naozaj originál, prenesie vás do časov kočovníkov. Dvojici ponúka lono prírody, samotu, romantické večery pod hviezdami a všemocný pokoj. Naozaj, čo viac si priať?

Cena: 25 eur

Zdroj: airbnb.com

Zdroje fotiek: airbnb.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií