Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

TOTO je 10 najbohatších celebrít na svete, budete prekvapení kto je na čele tohto rebríčka

Asi nie je žiadnym prekvapením, keď už na začiatku článku napíšem, že práve celebrity sa môžu pochváliť skvelými zárobkami a neuveriteľnými číslami na svojich účtoch v banke. Niektoré celebrity sú tak šikovné pri narábaní so svojimi peniazmi, investujú a budujú vedľajšie podniky, aby mali ešte vyšší príjem. Niektorí dokonca zarobia viac peňazí v investíciách ako je príjem z ich pôvodného povolania. Toto je 10 najbohatších celebrít na svete, budete prekvapení kto je na čele tohto rebríčka.

10. miesto

Celine Dion je slávna speváčka a skladateľka, ktorá sa preslávila titulnou piesňou „My Heart Will Go On“ k dnes už kultovému filmu Titanic. Jej majetok má v súčasnosti hodnotu 800 miliónov dolárov.

https://www.instagram.com/p/BmPEz0-AcAU/?taken-by=celinedion

9. miesto

Dr. Dre je americký hudobný producent, rapper a zabávač. Je zakladateľom a súčasným CEO vydavateľstva Aftermath Entertainment a spoločnosti Beats Electronics. Je tiež bývalým spoluzakladateľom vydavateľstva Death Row Records.A momentálne má jeho majetok hodnotu niečo vyše 800 miliónov dolárov.

8. miesto

Jedna z najvýznamnejších a najslávnejších hudobných umelkýň všetkých čias, Madonna, je na 8. mieste s majetkom vyše 800 miliónov dolárov.

https://www.instagram.com/p/BmjbCSwA7sI/?taken-by=madonna

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií