fbpx
TOTO je 10 najbohatších celebrít na svete, budete prekvapení kto je na čele tohto rebríčka

TOTO je 10 najbohatších celebrít na svete, budete prekvapení kto je na čele tohto rebríčka

Asi nie je žiadnym prekvapením, keď už na začiatku článku napíšem, že práve celebrity sa môžu pochváliť skvelými zárobkami a neuveriteľnými číslami na svojich účtoch v banke. Niektoré celebrity sú tak šikovné pri narábaní so svojimi peniazmi, investujú a budujú vedľajšie podniky, aby mali ešte vyšší príjem. Niektorí dokonca zarobia viac peňazí v investíciách ako je príjem z ich pôvodného povolania. Toto je 10 najbohatších celebrít na svete, budete prekvapení kto je na čele tohto rebríčka.

10. miesto

Celine Dion je slávna speváčka a skladateľka, ktorá sa preslávila titulnou piesňou “My Heart Will Go On” k dnes už kultovému filmu Titanic. Jej majetok má v súčasnosti hodnotu 800 miliónov dolárov.

9. miesto

Dr. Dre je americký hudobný producent, rapper a zabávač. Je zakladateľom a súčasným CEO vydavateľstva Aftermath Entertainment a spoločnosti Beats Electronics. Je tiež bývalým spoluzakladateľom vydavateľstva Death Row Records.A momentálne má jeho majetok hodnotu niečo vyše 800 miliónov dolárov.

8. miesto

Jedna z najvýznamnejších a najslávnejších hudobných umelkýň všetkých čias, Madonna, je na 8. mieste s majetkom vyše 800 miliónov dolárov.

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Celebrity ukázali, ako veľmi sa pri fotografovaní musia pretvarovať. Dostali dve úlohy a toto je výsledok
Google+ Linkedin

Autor:

Moje meno je Rado a písanie ma baví už od detstva, už nech to znie akokoľvek klišé. Pôvodne som chcel ísť študovať žurnalistiku, ale nakoniec som vyštudoval kulturológiu na Univerzite Komenského. Napriek tomu, že veľa ľuďom tento odbor veľa nepovie, tak mňa štúdium veľmi bavilo a som rád, že sa teraz môžem venovať písaniu aj na témy, ktoré sme riešili v škole. Veď, čo môže byť viac ako robiť to, čo človeka teší a napĺňa."