fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

TOTO je 10 najbohatších celebrít na svete, budete prekvapení kto je na čele tohto rebríčka

Máte tip? napíšte nám mailom

Asi nie je žiadnym prekvapením, keď už na začiatku článku napíšem, že práve celebrity sa môžu pochváliť skvelými zárobkami a neuveriteľnými číslami na svojich účtoch v banke. Niektoré celebrity sú tak šikovné pri narábaní so svojimi peniazmi, investujú a budujú vedľajšie podniky, aby mali ešte vyšší príjem. Niektorí dokonca zarobia viac peňazí v investíciách ako je príjem z ich pôvodného povolania. Toto je 10 najbohatších celebrít na svete, budete prekvapení kto je na čele tohto rebríčka.

10. miesto

Celine Dion je slávna speváčka a skladateľka, ktorá sa preslávila titulnou piesňou “My Heart Will Go On” k dnes už kultovému filmu Titanic. Jej majetok má v súčasnosti hodnotu 800 miliónov dolárov.

https://www.instagram.com/p/BmPEz0-AcAU/?taken-by=celinedion

9. miesto

Dr. Dre je americký hudobný producent, rapper a zabávač. Je zakladateľom a súčasným CEO vydavateľstva Aftermath Entertainment a spoločnosti Beats Electronics. Je tiež bývalým spoluzakladateľom vydavateľstva Death Row Records.A momentálne má jeho majetok hodnotu niečo vyše 800 miliónov dolárov.

8. miesto

Jedna z najvýznamnejších a najslávnejších hudobných umelkýň všetkých čias, Madonna, je na 8. mieste s majetkom vyše 800 miliónov dolárov.

https://www.instagram.com/p/BmjbCSwA7sI/?taken-by=madonna

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.

7. miesto

Začínal ako rapper, no P Diddy sa postupne stal významným producentom pre mnohých umelcov vrátane Mary J. Blige, Arethy Franklin a Mariah Carey. Môže sa pochváliť majetkom  v hodnote 820 miliónov dolárov.

View this post on Instagram

The Internet Explodes After Eminem Implicates Diddy In Tupac's Murder Eminem shocked the Hip Hop community on Friday (September 14) when he dropped the “Killshot” diss track aimed at Machine Gun Kelly. One line in particular has the internet working overtime. “This idiot’s boss pops pills and tells him that he got skills/But Kells, the day you put out a hit, is the day Diddy admits he put the hit out that got ‘Pac killed,” he spits, essentially implicating Diddy in Tupac Shakur’s murder. As most Hip Hop aficionados know, Tupac’s 1996 murder remains unsolved to this day. In fact, (Thursday) September 13 marked 22 years since the Hip Hop luminary was fatally shot in Las Vegas. While Em’s accusation is bold, he insists he’s joking at the end of the song. “And I’m just playin’, Diddy, you know I love you,” he says, similar to the cheeky endings of past glory such as “Kill You” and “White America.” Social media went wild after hearing the “Killshot” line. #pdiddy#eminem#eminemmemes#hiphop#queenrosemaryaomeda#news#music#diddy#usa#africa#america

A post shared by African Film & Music Award (@afmawardofficial) on

6. miesto

Komik Jerry Seinfeld sa stal obľúbeným a známym vďaka svojej slávnej show Seinfeld a neskôr pokračoval v serióznych komediálnych predstaveniach. Aj vďaka týmto príležitostiam sa dnes môže pochváliť majetkom v hodnote 870 miliónov dolárov.

5. miesto

Spevák Jay-Z začínal ako rapper, no postupne sa z neho stal úspešný podnikateľ s oblečením. K úspechu mu určite pomohla aj jeho manželka speváčka Beyoncé a jeho majetok je odhadovaný na 900 miliónov dolárov.

View this post on Instagram

⭐ #Jayz #Beyoncé #Otr2

A post shared by JAY-Z (@jayzfanspot) on

4. miesto

Britská autorka a filmová producentka J.K. Rowling sa preslávila knihami o príbehoch mladého čarodejníka Harryho Pottera, ktoré sa stali svetovou senzáciou. Odvtedy dokázala vybudovať impérium a stala sa najbohatšou ženou v Anglicku. Jej majetok sa rovná miliarde dolárov.

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.

3. miesto

Po štarte v legendárnej skupine The Beatles Paul McCartney pokračoval v úspešnej sólovej kariére a je považovaný za jedného z najúspešnejších popových hudobníkov v histórii. K dnešnému dňu dosiahol 1,2 miliardy dolárov majetku.

https://www.instagram.com/p/BGbeUKMPii2/?taken-by=officialjkrowling

2. miesto

Oprah Winfrey je jednou z najznámejších moderátoriek v Amerike, počas svojej dlhej kariéry si vybudovala majetok v hodnote 3,2 miliardy dolárov.

1. miesto

Steven Spielberg je slávny hollywoodsky režisér a producent, ktorý stál za desiatkami tých  najväčších filmov v histórii. Preto sa nie je čomu čudovať, že je tou najbohatšou celebritou na svete. Jeho majetok dosiahol neuveriteľných 3,7 miliardy dolárov.

https://www.instagram.com/p/BmyYAsrnq5C/?taken-by=s.pielberg

Zdroj: https://list25.com/25-richest-celebrities-with-the-highest-net-worth/

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií