Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Toto je 6 miest, kde zaručene zažiješ letnú lásku

Niekedy, keď máš pocit, že sa ti vôbec nedarí a už nikdy sa šťastne nezamiluješ, je najlepšie odísť na miesto, kde nikoho nepoznáš, aby si mohla získať novú perspektívu v láske.

Či už  súhlasíš alebo nie, podľa mňa je cestovanie najlepší spôsob, ako vyliečiť zlomené srdce a po rozchode a začať opäť veriť na romantiku.

Bez ohľadu na to, aký máš skutočný dôvod na cestovanie, je to vždy skvelá príležitosť, ako zabudnúť na zlé veci v živote, spoznať nových ľudí, priniesť si späť domov kopu nových zážitkov, vidieť miesta, na ktoré si vždy chcela ísť a možno aj zmeniť svoj single status. Ak dúfaš, že v lete zažiješ lásku, toto je 6 miest, ktoré by si si mala určite pozrieť.

1. Paríž, Francúzsko

Ak chceš zažiť najkrajšie leto a ešte pri tom stihnúť zažiť aj letnú lásku, jedno z najkrajších miest na svete je pre teba ideálnou destináciou. Čo môže byť romantickejšie ako stena s nápisom „Ľúbim ťa“ v 250 jazykoch sveta? Vezmi si so sebou deku, fľašu dobrého vína, francúzsku bagetu, sadni si pod Eiffelovku a čakaj, kým si ťa nájde láska.

2. Monte Carlo, Monako

Nachádza sa pozdĺž romantickej francúzskej riviéry a ponúka množstvo príležitostí, ako zažiť nezabudnuteľnú lásku. Užívaj si slnečné lúče pri kúpaní v mori a nezabudni navštíviť ani operu.

https://www.instagram.com/p/BUeISZnF2um/

3. Florencia, Taliansko

Táto romantická destinácia je dokonalá na to, aby ste rýchlo zamilovali. Florencia ponúka nekonečne veľa šarmu a krásy, dokonalú kuchyňu a kopu nádherných výhľadov.

View this post on Instagram

4 years later and I'm still falling more madly in love with you every day. Life is a bit of paradox, because in many ways it seems like just yesterday that I asked you to be my girlfriend, while in other ways I hardly remember daily life without you. This year has easily been the most difficult year of my life and I can't fathom having a more challenging one in the future. The strength you showed me and the support you provided me through the most tumultuous times in my life were a testament to how wonderful of a wife and mother you're going to make. Even with the hard times, we have managed to find a silver lining and live an extraordinary life. In the last year we've traveled together to Italy (a couple times), Malta, Austria, Slovakia, Czech Republic, Hungary, Cuba, Mexico, Aruba, Turkey, and we leave for Peru tomorrow. We've taken road trips and have created fun staycations locally. To say the least, this life we have created is the life most people dream about. I can't wait to see what the next 4 years hold as we start a new chapter in our lives as husband and wife. @alexandra_carson, thank you so much for being you. Happy anniversary gorgeous. I love you! ❤️

A post shared by MICHAEL GALLAGHER (@gallaghers.travels) on

4. Bath, Anglicko

Mesto, ktoré sa nachádza v krásnej prírode juhozápadného Anglicka, je známe svojimi rímskymi kúpeľmi. Množstvo pozoruhodných galérií, nádherná architektúra, múzeá a parky, všetko čo naplní dušu dievčaťa túžiaceho sa len tak túlať a objavovať.

https://www.instagram.com/p/BUzzX_AAexZ/

5. Barcelona, Španielsko

Existuje miesto, ktoré je viac dychberúce? Vychutnajte si nádherné a romantické zákutia Barcelony, objavuj nenápadné uličky, vychutnávaj si skvelú zmrzlinu a nezabúdaj ani na lásku.

https://www.instagram.com/p/BUz2uetDHjM/

6. Edinburgh, Škótsko

Škótsko ponúka množstvo okúzľujúcich záhrad, festivaly konajúce sa po celý rok, nádherný Edinburghský hrad, ktorý sa vypína nad mestom. Romantická architektúra ťa priam donúti sa zamilovať.

https://www.instagram.com/p/BUenEK6AnI6/

Zdroj: elitedaily.com

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií