fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Trussová by Ukrajine viac sprístupnila vybavenie NATO. Putin musí čeliť porážke, ktorá zabráni ďalšej agresii

Liz Trussová vyzvala na zachovanie sankcií voči Moskve, kým všetci ruskí vojaci neopustia Ukrajinu.

Máte tip? napíšte nám mailom

13.5.2022 (Webnoviny.sk) – Medzinárodné sankcie voči Rusku by sa mali zrušiť až vtedy, keď všetci ruskí vojaci odídu z Ukrajiny, vyhlásila britská ministerka zahraničných vecí Liz Trussová.

Viac o téme: Rusko-ukrajinský konflikt

Na stretnutí ministrov zahraničia organizácie G7 v Nemecku šéfka britskej diplomacie uviedla, že ruský prezident Vladimir Putin musí čeliť porážke, ktorá zabráni ďalšej agresii. Zároveň vyzvala, aby sa Ukrajine viac sprístupnilo vojenské vybavenie Severoatlantickej aliancie.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Šéfovia rezortov diplomacie krajín G7 sa stretnú opäť v piatok a rokovať budú so svojimi partnermi z Ukrajiny a Moldavska. Informuje o tom portál bbc.com.

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt, Ruský prezident
Zdroj: Webnoviny.sk – Trussová by Ukrajine viac sprístupnila vybavenie NATO. Putin musí čeliť porážke, ktorá zabráni ďalšej agresii © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií