Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ukrajinskí vojaci dosiahli ďalší úspech, oslobodili mesto Vovčansk na ruskej hranici (video)

Vovčansk bol obsadený hneď v prvý deň ruskej invázie na Ukrajinu.

13.9.2022 (Webnoviny.sk) – Ukrajinská armáda oslobodila mesto Vovčansk v Charkovskej oblasti ležiace pri hraniciach s Ruskom. Na Facebooku o tom informovala štátna pohraničná stráž, ktorá pripojila i video dokazujúce oslobodenie Vovčanska spod okupácie.

Viac o téme: Rusko-ukrajinský konflikt

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

„Vovčansk je späť doma,“ znel titulok videa, v ktorom ukrajinskí vojaci pália a odstraňujú ruské vlajky a nápisy z budov v meste. Vovčansk bol obsadený hneď v prvý deň ruskej invázie na Ukrajinu. Predpokladá sa, že ruské jednotky odtiaľ utiekli v nedeľu 11. septembra.

⚡️Soldiers of the #ArmedForces entered the city of #Vovchansk in the Kharkiv region, now the Ukrainian flag flies over it.
And the right place was found for the russian rag.#UkraineWillWin pic.twitter.com/PaI9ACNP2T
— Visit Ukraine (@VisitUkraine__) September 13, 2022

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: Webnoviny.sk – Ukrajinskí vojaci dosiahli ďalší úspech, oslobodili mesto Vovčansk na ruskej hranici (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií