fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V Bratislave sa začal veľtrh obrannej techniky IDEB, podľa Naďa sa ho účastní 15 krajín a cez sto vystavovateľov (foto)

Už 9. ročník veľtrhu sa začal v utorok vo výstavisku Incheba v Bratislava.

Máte tip? napíšte nám mailom

10.5.2022 (Webnoviny.sk) – Na medzinárodnom veľtrhu obrannej techniky IDEB sa účastní 15 krajín a vyše 100 vystavovateľov. Informoval o tom minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO) vo svojom profile na sociálnej sieti. Už 9. ročník veľtrhu sa začal v utorok vo výstavisku Incheba v Bratislava.

„Záujem odbornej, laickej, ale aj politickej verejnosti preukazuje dôležitosť tém obrany a bezpečnosti. Aj na pozadí vojny na Ukrajine spoločnosť začala doslova vyhľadávať tieto témy a rezort obrany bude vždy pripravený poukazovať na potreby modernizácie, kvalitnej techniky, vyzbrojovania a dobrých podmienok pre tých, ktorí chránia našu vlasť,“ napísal Naď.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Veľtrh obrannej techniky IDEB 2021 (fotografie)

Viac k témam: veľtrh obrannej techniky IDEB, Vojenská technika
Zdroj: Webnoviny.sk – V Bratislave sa začal veľtrh obrannej techniky IDEB, podľa Naďa sa ho účastní 15 krajín a cez sto vystavovateľov (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií