fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V priehrade vo Zvolene po viac ako týždni našli telo utopeného muža

V piatok zvolenská priehrada Môťová vydala telo, po ktorom pátrali policajti a hasiči od utorka.

Máte tip? napíšte nám mailom

29.7.2022 (Webnoviny.sk) – Od utorka 19. júla bol nezvestný 41-ročný muž zo Zvolena, ktorý skočil do vody vo zvolenskej priehrade Môťová a stratil sa pod vodnou hladinou. Polícia v spolupráci s hasičmi uskutočnila viacero pátracích akcií, ale muža sa nájsť nepodarilo.

Ako informuje banskobystrická krajská polícia na sociálnej sieti, v piatok ráno políciu privolali pracovníci vodnej nádrže Môťová, ktorí spozorovali na hladine osobu bez známok života.

„Telo z vody vytiahli a bolo potvrdené, že ide o nezvestného muža,“ uvádza polícia s tým, že ide už o piatu tohtoročnú obeť letnej kúpacej sezóny v Banskobystrickom kraji.

Polícia upozorňuje a vyzýva návštevníkov vodných plôch, aby nepreceňovali svoje schopnosti, plávali len na miestach, ktoré poznajú a nikdy nevstupovali do vody pod vplyvom alkoholu.

Viac k témam: Utopenie, Utopený muž
Zdroj: Webnoviny.sk – V priehrade vo Zvolene po viac ako týždni našli telo utopeného muža © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií