fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Natrela svoju dcérku prípravkom na opaľovanie. Dievčatku sa následne stalo niečo, pred čím sa rozhodla varovať ostatné mamičky

Máte tip? napíšte nám mailom

Každá matka chce pre svoje dieťa len to najlepšie. V lete, počas slnečných dní, teda neváhajú nakúpiť rozličné opaľovacie krémy či spreje, ktorými chcú deti ochrániť pred slnečnými lúčmi.

Aj matka Rebecca Cannon sa rozhodla svoju 14-mesačnú dcérku ochrániť pred slnkom a tak v drogérii kúpila prípravok na opaľovanie značky Banana Boat. Pred kúpou sa ešte u predajcu uistila, či je tento opaľovací sprej vhodný aj pre deti a po kladnej odpovedi ho následne aplikovala na dcérkinu pokožku presne podľa návodu.
5990b12cbb236

Lenže chvíľku po tom, ako dievčatko natrela, sa tvár malej Kyly začala červenať a na ďalší deň sa prebudila s obrovskými pľuzgierami a opuchnutými očami. Rebecca tak neváhala ani chvíľku a svoju dcérku okamžite vzala k lekárovi. Ten jej následne diagnostikoval popáleniny druhého stupňa.

5990b1828d1d4

Podobnú skúsenosť s touto značkou opaľovacích prípravkou má aj Caroline Moneau. Tá svojho deväťročného synovca natrela opaľovacím krémom a tiež sa uňho následne objavilo začervenanie a pľuzgiere. Po návšteve lekára sa dozvedela, že chlapec má taktiež popáleniny druhého stupňa.

Prečítajte si tiež:
Zomrela Zsa Zsa, najškaredší pes na svete

 

 

Zdroj: Jenženy

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií