fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Marian Kotleba opisuje, ako sa lieči: Kvapky proti kašľu s vodkou!

Marian Kotleba zverejnil na sociálnej sieti video, v ktorom opisuje ako sa lieči.

Máte tip? napíšte nám mailom

Marian Kotleba vo videu vysvetľuje, kde sa podľa neho nakazil. Opisuje aj to, že nemá dobrú imunitu a pred niekoľkými rokmi sa liečil z obojstranného zápalu pľúc.

Tiež hovorí, že pri boji s koronavírusom mu nepomáhajú lieky také, ktoré mu bežne zaberali pri chrípke. “Toto moje video nemá byť návodom alebo nejakým vodítkom, ako sa máte liečiť… Ja vám chcem len povedať, čo zabralo mne, každému človeku môže zabrať niečo iné,” hovorí Kotleba. Vraj použil metódy starých predkov.

Minister zdravotníctva takýto postup neodporúča

“Alkohol vo všeobecnosti znižuje imunitu, takže určite to nie je dobrý spôsob liečenia Covidu,” povedal o liečení vodkou minister Marek Krajčí pre Hospodárske noviny.

Domáca liečba koronavírusu

Odborníci varujú, že máte dôkladne sledovať príznaky. Príznaky môžete zmierňovať ako pri obyčajnom prechladnutí. Pite veľa tekutín.

Tekutiny by mali obsahovať dostatok soli a cukru, aby sa dobre v tele strebali. Dobrý je aj vývar či iné polievky. Ak máte horúčku, tiež ju môžete zmierniť liekmi.

Prečítajte si tiež:
Ako, kde a kedy sa bude testovať? Zoznam najčastejších otázok ohľadne plošného testovania

Lekári varujú, že by ste nemali kombinovať alkohol s liekmi. A v prípade zhoršujúceho sa stavu vyhľadať lekársku pomoc.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj hnonline
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií