fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muž onanoval za bieleho dňa na ulici v Bratislave a zároveň sa uspokojoval obuškom (foto)

Poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II mu vzniesol obvinenie z trestného činu výtržníctva.

Máte tip? napíšte nám mailom

16.5.2022 (Webnoviny.sk) – Až trojročný pobyt za mrežami hrozí v prípade preukázania viny pred súdom 38-ročnému Michalovi Č. z Bratislavy, ktorému vzniesol obvinenie z trestného činu výtržníctva poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II.

Ako na sociálnej sieti informovala bratislavská krajská polícia, obvinený muž v piatok krátko pred 13:30 na Šíravskej ulici, na mieste verejnosti prístupnom, ležiac na chrbte so stiahnutými nohavicami onanoval, pričom do análneho otvoru si zasúval gumený obušok.

Toto konanie vzbudilo pohoršenie u viacerých osôb a následne do pár minút od prijatia telefonického oznámenia bol muž hliadkou Policajného zboru obmedzený na osobnej slobode. Po vykonaní potrebných úkonov a vznesení obvinenia z trestného činu bol umiestnený v cele policajného zaistenia.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Sexuálni delikventi, Sexuálny škandál
Zdroj: Webnoviny.sk – Muž onanoval za bieleho dňa na ulici v Bratislave a zároveň sa uspokojoval obuškom (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií