fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Muž si nechal odrezať obe uši. Má ich doma naložené v pohári

Tridsaťdeväťročný Sandro z Nemecka zaplatil za svoju transformáciu viac ako 10 tisíc eur. Všetky úspory minul na to, aby vyzeral tak, ako si vysníval. Teraz je síce nezamestnaný, ale rovnako si splnil sen a nechal si odrezať uši. Tie má vystavené doma v náleve.  

Máte tip? napíšte nám mailom

Zmeny na tele vykonával postupne počas trinástich rokov. Začínal s tetovaním a pridával aj implantáty pod kožou a nakoniec aj chirurgické zákroky. Obzvlášť bolestivé bolo odstránenie uší.

,,Mám aj jazyk rozdelený na dve polovice, pretože sa mi to tak páči. Priatelia ma často odhovárajú od ďalších premien, ale ja som človek, ktorý sa nenechá nikým ovplyvňovať. Robím presne to, čo chcem robiť. Ľudia na mňa pozerajú a keď mi povedia, že je moje správanie zvrátené, tak len im poďakujem za kompliment, ” povedal Sandro pre The Sun.

Negatívne komentáre si rád vypočuje, pretože podľa neho veľa vypovedajú o tom, s akými ľuďmi sa stretáva. Akonáhle sa s danými ľuďmi rozlúči, neberie si poznámky k telu. Vďačí za to svojej vlastnej absolútnej spokojnosti. ,,Moja transformácia pochopiteľne ovplyvnila celý môj život. Nemám partnerku a som nezamestnaný. Ľudia sú stále veľmi konzervatívny a ja do ich sveta moc nezapadám, “myslí si.

Aj keď si odrezal uši, veľa ľudí inšpiruje

Veľa ľudí desí, ale iných inšpiruje. Mnohým sa páči, že mal odvahu k tak veľkej životnej zmene a nenechal sa ovplyvňovať okolím. Myslia si, že ľudia by nemali podstupovať tak veľké zmeny ako on len kvôli kamarátom alebo skupine ľudí, s ktorou sa stýkajú. ,,Ja som to urobil, pretože som to tak cítil. Nikdy by som sa nemenil kvôli niekomu. Ani kvôli partii. To je nezmysel a človek by to v budúcnosti ľutoval,” doplnil s tým, že hlavne dospievajúcim odporúča, aby dobre zvážili všetky tetovanie a telesné transformácie a nenechávali sa ovplyvňovať kamarátmi.

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj idnes

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií