fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: PPPíter a Naked Bananas opäť bavia internet. S čím prišli tentoraz?

Máte tip? napíšte nám mailom

PPPíter a Naked Bananas nadviazali spoluprácu. Na tomto sa dnes baví celé Slovensko. Čoho sú títo chalani schopní? To sa dozviete v článku.

Ak ste už boli niekedy v posilňovni, určite ste okrem normálnych ľudí natrafili aj na rôznych podivínov. Nuž, z praxe vychádza aj PPPíter. Zoznámte sa s jeho teóriou o ľuďoch vo fitness centrách. Ako píše on sám: „Fitness centrá sú miesta, kde sa zavše zdržujú otrasní ľudia a takisto sú centrom mnohých trápnych situácií.“

PPPíter a Naked Bananas sa preto rozhodli na tomto bláznivom videu spolupracovať. Vymedzili v ňom niekoľko typov ľudí vo fitku. Zaradili tam napríklad tých, ktorí sa radi fotia ale tiež aj chlapov, ktorí zvyknú zízať na ženy. Ako tento feat dopadol? Zhodnoťte ho sami.

Ak ste ešte nevideli PPPítrovu sériu, kde cestuje po najhoršie hodnotených baroch, hoteloch a reštauráciách, mali by ste to napraviť. Naozaj sa je na čom baviť.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií