fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Len pre silné žalúdky: PPPíter navštívil najhoršie hodnotenú reštauráciu a hotel na Slovensku

Máte tip? napíšte nám mailom

PPPíter je slovenský youtuber, ktorý našiel odvahu na to, aby navštívil najhoršie hodnotené miesta na Slovensku a v Česku. Bolo to až také zlé?

Možno ste už niekedy navštívili takú hroznú reštauráciu, bar alebo hotel, že ste si povedali, že tam už nikdy nevkročíte. Zrejme vás odradil nepríjemný personál, špinavé prostredie alebo nechutné jedlo. Nech už je váš zážitok akýkoľvek, váš názor priamo ovplyvňuje hodnotenia napríklad na portáli Trip Advisor.

A práve na tejto stránke vyhľadal PPPíter najhorší hotel a reštauráciu na Slovensku. Jeho ďalšie kroky smerovali spolu s jeho kamarátom Martinom do tých najhoršie hodnotených miest. Cieľom bolo zistiť, či sú tie reštaurácie naozaj také zlé, ako o nich vravia hodnotenia.

Na konci návštevy PPPíter vždy konfrontoval čašníka alebo recepčného, ktorý ich mal na starosti. Opýtal sa, či vedeli, že ich prevádzka je najhoršie hodnotená. Potom navrhol riešenia, ktoré by mohli pomôcť zvýšiť hodnotenia návštevníkov.

Navštívil aj Českú republiku

Okrem najhoršie hodnoteného slovenského hotela a reštaurácie bol PPPíter aj v najhoršom bare v Česku. Zhodnotil pivo, obsluhu a celkový dojem. Pri každom videu vám neunikne, ako PPPíter vtipne poukazuje na slovenskú kultúru. Aký podnik navštívi najbližšie, to sa dozvieme už čoskoro.

Prečítajte si tiež:
Separ prichádza s novým songom, kde opisuje ako podať prvú pomoc. Vďaka nemu možno niekomu zachrániš život

Ak ste PPPítra doteraz nepoznali, tak by ste mali vedieť, že okrem videí v slovenčine nakrúca aj v angličtine. Na Slovensku ho zrejme najviac preslávila séria Dana Dreva a v zahraničí zas spolupráca s americkým youtuberom Caseyom Neistatom.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií