fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Navštívili sme záhadné miesta na Slovensku. Prvé boli Krvavé Šenky

Máte tip? napíšte nám mailom

Záhady fascinujú ľudstvo od nepamäti. Jedni sa vždy snažia nájsť logické vysvetlenia a sú voči nim skeptickí. Iní sa nechávajú nimi unášať a veria v nadprirodzeno, skúmajú ho. Inak to nie je ani u nás, na Slovensku. Tiež tu máme zopár Bohom zabudnutých miest, v ktorých dýcha ponurá atmosféra a sú opradené mnohými historkami.

záhadné miesta na Slovensku
pixabay.com

Rozhodli sme sa záhadné miesta na Slovensku navštíviť

Záhadné miesta na Slovensku fascinujú aj nás, a preto sme sa rozhodli niekoľko z nich navštíviť a podať vám tak priamu konfrontáciu vo videu. Nasledujúce týždne budeme chodiť po Slovensku a takéto miesta vyhľadávať, upozorňovať na ich momentálny stav, situáciu, oboznamovať vás s ich históriou, významom, existenciou. Ako prvé sme navštívili miesto so zvláštnym názvom – Krvavé Šenky. Dozviete sa, aká je jeho história, súčasná situácia, aké sú miestne povedačky, ako to tam vyzerá a aká tam panuje atmosféra. Napriek tomu, že v tejto oblasti je naozaj čo vidieť, mohli sme natočiť iba jeden opustený objekt, napriek tomu, že ich tam je niekoľko. Ostatné domy sú totiž v súkromnom vlastníctve. Tiež by ste tam našli opustenú stajňu. Celé miesto pôsobilo veľmi ponuro, to potvrdí každý, kto mal aspoň raz cestu okolo. Mnohí z cestujúcich sa neraz sťažovali, že tu zaznamenali rôzne nevysvetliteľné úkazy, ktoré vám bližšie objasníme vo videu.

Prečítajte si tiež:
18. storočie sa do histórie zapísalo aj krásnymi róbami, no ich obliekanie bola hotová nočná mora! Takto vyzeral vtedajší obliekací rituál

Tiež sme sa pozreli na dôvod nepríjemného názvu tejto časti obce, ktorý v nás evokuje všeličo, len nič dobré. O tomto mieste sa roky šíria rôzne legendy, ktoré by mohli, no aj nemuseli vysvetľovať jeho atmosféru. Je na strašidelných príbehoch niečo pravdivé? Alebo sme si to celé len vsugerovali? Majú za sebou Krvavé Šenky nelichotivú históriu, ktorá ich prenasleduje dodnes? Prečo sa každý človek, ktorý sem kedy prišiel bývať, odsťahoval? A čo hovoria na to súčasní obyvatelia? Neboja sa? To všetko sa dozviete na našom youtube kanáli. Nech sa páči: Záhadné miesta na Slovensku #1 Krvavé šenky. Prajeme (ne)príjemný zážitok!

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií