fbpx
Vodič neveril vlastným očiam: To, čo uvidel na ceste, ho úplne odrovnalo

Vodič neveril vlastným očiam: To, čo uvidel na ceste, ho úplne odrovnalo

Vodič si to, čo uvidel na ceste, nakrútil, aby sa uistil, že ho neklame zrak!

V dnešnej dobe sa vodiči na cestách stretávajú s kdejaký bizárom, lenže to, čo videl šofér z Ruska je pohľad, ktorý sa len tak nevidí! Na frekventovanej ceste totiž zahliadol medveďa ako spolujazdca na motorke. Najprv si myslel, že sa mu to iba zdá, no rozhodol sa trocha zrýchliť, aby sa presvedčil, či dobre vidí.

Obrovského hnedého medveďa prevážala dvojica vysmiatych Rusov, pričom šelma pokojne sedela a tvárila sa akoby nič. Po tom, ako vodič zverejnil video tejto unikátnej jazdy, na internete sa začali objavovať ďalšie videá, ktoré zachytili pasažieri ďalších áut.

 

 

Zdroj: YouTube

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Muž si pravidelne sadal za volant pod vplyvom alkoholu. Kamarát sa mu rozhodol dať lekciu, na ktorú nikdy nezabudne
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.