fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

“Vy ste sa zasekli?” Pýta sa slovenský youtuber ľudí, ktorí majú rasistické komentáre

Keď majú ľudia problém, že jednu mikinku v Lidli odprezentoval černoch…

Youtuberi natáčajú videá rôzneho druhu, ktoré ľudí bavia alebo naopak, pri ktorých zostáva rozum stáť a pointu by ste pri nich hľadali márne. Niektorí youtuberi chápu, že sú sledovaní a sú vzormi pre mladých ľudí, a preto dokážu svojím odberateľom vyslať nejaký odkaz, ktorý by mali počuť. A práve takýmto je aj Duklock, ktorého najnovšie rozosmutneli negatívne reakcie komentujúcich ľudí na facebookovej stránke obchodného reťazca, ktorý za svojho modela vybral človeka s tmavšou pokožkou. Viac sa o tom dočítaš tu: PO KRITIKE SA ZA ČERNOCHA V LETÁKU VALÍ NA LIDL MNOŽSTVO POZITÍVNYCH REAKCIÍ. AJ OD INÝCH ZNAČIEK.

“Ľudia, uvedomte si, že človek nech má akúkoľvek farbu kože, tak je stále človek”, hovorí emotívne a štipľavým jazykom youtuber, ktorý pri hraní počitačových hier komentuje aj udalosti, ktoré hýbu internetom. Pozri si jeho ďalšie reakcie na černocha v letáku a najmä na reagujúcich ľudí s nenávistnými rasistickými komentármi.

Podobnú reakciu zverejnil aj ďalší youtuber Jakub Holy. Pozri si jeho video na ďalšej strane

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií