fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

“Vy ste sa zasekli?” Pýta sa slovenský youtuber ľudí, ktorí majú rasistické komentáre

Máte tip? napíšte nám mailom

Keď majú ľudia problém, že jednu mikinku v Lidli odprezentoval černoch…

Youtuberi natáčajú videá rôzneho druhu, ktoré ľudí bavia alebo naopak, pri ktorých zostáva rozum stáť a pointu by ste pri nich hľadali márne. Niektorí youtuberi chápu, že sú sledovaní a sú vzormi pre mladých ľudí, a preto dokážu svojím odberateľom vyslať nejaký odkaz, ktorý by mali počuť. A práve takýmto je aj Duklock, ktorého najnovšie rozosmutneli negatívne reakcie komentujúcich ľudí na facebookovej stránke obchodného reťazca, ktorý za svojho modela vybral človeka s tmavšou pokožkou. Viac sa o tom dočítaš tu: PO KRITIKE SA ZA ČERNOCHA V LETÁKU VALÍ NA LIDL MNOŽSTVO POZITÍVNYCH REAKCIÍ. AJ OD INÝCH ZNAČIEK.

“Ľudia, uvedomte si, že človek nech má akúkoľvek farbu kože, tak je stále človek”, hovorí emotívne a štipľavým jazykom youtuber, ktorý pri hraní počitačových hier komentuje aj udalosti, ktoré hýbu internetom. Pozri si jeho ďalšie reakcie na černocha v letáku a najmä na reagujúcich ľudí s nenávistnými rasistickými komentármi.

Podobnú reakciu zverejnil aj ďalší youtuber Jakub Holy. Pozri si jeho video na ďalšej strane

Keď majú ľudia problém, že jednu mikinku v Lidli odprezentoval černoch…

Youtuberi natáčajú videá rôzneho druhu, ktoré ľudí bavia alebo naopak, pri ktorých zostáva rozum stáť a pointu by ste pri nich hľadali márne. Niektorí youtuberi chápu, že sú sledovaní a sú vzormi pre mladých ľudí, a preto dokážu svojím odberateľom vyslať nejaký odkaz, ktorý by mali počuť.

Prečítajte si tiež:
Ako často kupujete nové uteráky, hrebene či zubné kefky? Odborníci stanovili "dátum spotreby" aj týmto produktom!

Jakub Holy na svojom kanáli zverejnil reakciu a argumentoval, prečo je model tmavšej pleti úplne v poriadku.

https://www.youtube.com/watch?v=4p7xl-kOxZQ

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií