fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vyšperkuj sa: Šikovná Slovenka tvorí výnimočne zdobené tenisky. Nájdeš v nich svoj štýl?

Máte tip? napíšte nám mailom

Milujete krásne topánky a hľadáte kúsok, ktorý nemá žiadna žena? Pozrite sa na tieto skvosty, ktoré vyrába mladá Slovenka Barbora Dlugošová.

Handmade výroba si vyžaduje množstvo trpezlivosti a času. Našťastie i na Slovensku máme obyvateľov, ktorí ocenia jej kvalitu. Slovenka Barbora Dlugošová sa už niekoľko rokov venuje zdobeniu tenisiek a zdá sa, že jej tvorbu oceňujú nielen blízki priatelia, ale aj široké okolie.

Barbora zdobí rôznu obuv od tenisiek po čižmy, kde najčastejšie kombinuje trblietky spolu s výraznými mašľami. Každý pár topánok je iný, jedinečný a neprehliadnuteľný. Keďže tenisky takýmto štýlom vylepšuje už dlhší čas, na nasledujúcich fotografiách môžeme vidieť, ako sa jej zručnosť výrazne zlepšila.

 

Tieto tenisky zdobila ešte v roku 2012.
Tieto tenisky zdobila ešte v roku 2012. Zdroj: Barbora Dlugošová

 

„Nová” obuv v žiarivých farbách

Barbora o svojej vášni k tvorbe výnimočných topánok tvrdí: „Už od malička som bola kreatívna. Prvé tenisky som ozdobila 7 rokov dozadu a vrátila som sa k tomu pred dvoma rokmi. Zdobím tak, ako to v tej chvíli cítim. Väčšina tenisiek je doplnená kamienkami, ale používam aj glitrový prášok, perličky a iné. Baví ma, keď z obyčajných tenisiek urobím niečo iné, výnimočné a čo je najhlavnejšie, chcem, aby bol každý pár odlišný.” Zároveň dodáva, že jeden pár tenisiek jej trvá vyšperkovať viac ako 30 minút. Pozrite sa, aké kúsky tvorí v súčasnosti. Ktoré sa vám páčia najviac?

Prečítajte si tiež:
Kate Middleton opäť inšpiruje: Obliekla si šaty za pár eur

https://www.instagram.com/p/BqY_tsTnNng/

https://www.instagram.com/p/Br4m1SunJMS/

https://www.instagram.com/p/BjsPKXzAc5C/

https://www.instagram.com/p/BjFD-F4AW9W/

 

https://www.instagram.com/p/BbebhP3AR8X/

https://www.instagram.com/p/BjCyTFzAXAB/

https://www.instagram.com/p/Bj9G2B5AvoO/

https://www.instagram.com/p/Blr-USmAcRZ/

https://www.instagram.com/p/Bev_g9RgsSi/

Zdroj titulnej foto: instagram.com/Barbora Dlugošová

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií