fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Youtuberka Lady Zika ti vo videu ukáže, ako si jednoducho uľahčiť život

Máte tip? napíšte nám mailom

Bláznivé, ale praktické!

Možno sa teraz pýtate, prečo má tak inteligentne vyzerajúce dievča v nose zatlačené slúchadlá? No, a presne toto už je jeden zo zlepšovákov, ktoré vám vo svojom videu chce ukázať 😉 . Zika si totiž ako správny člen dnešnej mládeže hľadá zlepšováky, ktoré sú praktické, šetria čas, sú dostupné a nestoja takmer nič. Napríklad – prečo by ste mali míňať svoje drahocenné vreckové na reproduktor, keď si ho môžete vyrobiť úplne jednoducho? A nielen to sa dozviete v jej novom crazy videu, ktoré ona sama odprezentovala týmito slovami:

“Trochu zlepšovákov na život nikomu nezaškodí. Samozrejme, toto video berte s nadhľadom, ale určite si môžte vyskúšať, či tieto zlepšováky fungujú aj vám a dajte mi potom vedieť. Alebo kľudne pošlite vaše nápady do komentárov, ja si to všetko prečítam. 🙂 .”

Veci, ktoré Ti uľahčia život

Zdroj: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií